Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondogatja ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja ezt a barátom folyton?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok 165 cm 53 kg. A barátom (18) folyton azt mondja, hogy sportoljak, mert el fogok hízni, meg hogy miért eszem folyton a "műkajákat", egészségtelen vagyok.

Amióta egyetemre ment (tesiszak) azóta méginkább elkezdte a piszkálásomat.Többször mondtam neki, hogy zavar és ne csinálja, rosszul esik, de nem hagyta abba. Ezek mellett sajnos alig hallot tőle h "Csinos vagy." "Szép vagy." stb...


Vajon nem tetszem már neki, vagy másra vágyik?

Miért csinálja ezt? :(


Egy tanácstalan lány.


2011. nov. 11. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
azért mert szerinte egy dagadt bálna vagy
2011. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nála szakmai ártalom...
2011. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az elsővel egyetértek. :(


A másodiknak: Sajnos egyetem előtt is megkaptam már tőle. :(

2011. nov. 11. 17:10
 4/15 LadyLee ***** válasza:
88%

Szerintem a párod egy utolsó tapló.


Agyára ment a fitness...

2011. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ez ugyan az mint amikor az anorexis lányok kövérnek tartják magukat...

rá se ráts biztosan csini vagy...

puszi Timi

2011. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elgondolkodnék, hogy akkor minenk van veled? Menjen keressen egy anorexiást... Amúgy meg a magasságodhoz képest jó a súlyod.
2011. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. A magasságodhoz ideális a tömeged, ha fogynál az már lehet egészségtelen is lenne.
2011. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
nah kiraly...tudtam en, hogy egyet ertesz me ez az igazsag
2011. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem tudhatjuk mit eszel,milyen az alakod a súly nem teljesen mutatja meg,kövér vagy-e vagy sem, nézd 175cm vagyok 62 kiló,nincs rajtam semmi felesleg,sportolok ezért izmos vagyok és a csontjaim nehezek,nem vagy anorexiás vékony,de nem is vagyok dagadt, abban nem mond semmi rosszat,hogy sportolj,mert az tényleg szükséges,még serdülsz ilyenkor nehezebben megy fel rád kiló,de amint abba marad a növés,rögtön felmegy néhány,ha hamburgereken,csipszeken,pizzán,fagyasztott kajákon édességen élsz az tényleg nem egszséges
2011. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megtalálta a zsák a foltját :D Gondolom te sem az eszéért szereted a srácot :DDDDD

Nembaj, remek tanulópénz. Majd mikor megcsal, rájössz, hogy nem elég ha a külsejét szereted.

2011. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!