Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlag huszonéves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag huszonéves fiú milyen ajándékokat vesz a barátnőjének? Mennyi pénzt költ rá ilenkor? És milyen időközönként lepi meg valamivel? Csak alkalmakkor (pl. nőnap, valentin nap, szülinap stb. )?

Figyelt kérdés
Például Te? Vagy Téged a pasid?
2011. ápr. 15. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az összeg egyértelműen pénztárcától függ. Volt olyan pasim, akinél a "kis ajándék" ötszámjegyű volt. De ő persze nagyon sokat keresett.

Másnál meg csak pár száz ft.

Gyakoriság... az előző párom pontosan tartott minden évfordulót és ünnepet, de csak azt.

A jelenlegi párom volt, hogy elfelejtette a szülinapomat, de mostanában pl. átlag 2-3 hetente kapok tőle valamit, egy fülbevalót vagy egy csokor virágot, csak úgy.

Hogy egy átlag pasi mit csinál, arról fogalmam sincs.

2011. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?persze az is sokat számít.Mert 1 hét után nem szükséges több tízezres ajándékot venni neki.

Szóval szerintem ha fél évnél kevesebb ideje vagytok együtt akkor vegyél neki egy csokor virágot bonbonnal:),vagy egy fülbevalót(nem muszály aranyat,lehet ezüsz is vagy akár bizsu is csak szép legyen:)


Ha viszont fél évnél régebb óta vagytok együtt akkor már komolyabb a dolog.És szerintem vehetsz neki nyugodtan valami ruhát,táskát,cipöt,szexi fehérneműt.


Remélem segitettem:)

2011. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és amugy szerintem a parfüm is befutó.Annak minden lány örül,szerintem legalábbis. :)
2011. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én a barátomtól (5 hónapja vagyunk együtt) eddig kaptam egy szál rózsát, és hát keveslem.
2011. ápr. 15. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy számolom, hogy ha 5 hónapja vagytok együtt, akkor volt már egy közös karácsonyotok, habár a kapcsolat legelején, egy valentín nap és egy nőnap.Így összesen 1 szál rózsa tényleg elég kevéske. Ezeket az ünnepeket hogyan tartottátok? Jó, a velntín nap, meg főleg a nőnap nem olyan fontos (utóbbira én sem kaptam semmit:D), de azért a karácsony... Ezt nem lehet a pénztárcára fogni, gondolom te sem több tízezer forintos meglepikre vágynál. A barátod nem túl figyelmes.

Mi a párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, eddig (a nőnap kivételével) minden alkalomra kaptam ajándékot, egyébként pedig apróságokkal is meg szokott lepni, pl rózsa vagy csoki, na meg nagyon sokszor meghív, ezt sem felejtem el. Pedig ő sem egy pénzeszsák, csak figyelmes.

2011. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Volt már Karácsony, szülinapom, valentin nap, nőnap, és még a névnapom is.


Sehogyan nem tartottuk őket, kivágja magát egy "nem készültem"-mel.

Mit tegyek? Mondjam meg kerek-perec, hogy keveslem az anyagiakat vagy mi??

Meghívni sem szokott, gyorsétteremben, moziban stb magamét fizettem.

2011. ápr. 15. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:

De amúgy van pénze?(szóval nem az anyaiakon múlik?)

Ha van pénze de inkább másra költi mint rád és neked ez rosszul esik akkor hozd fel neki pl,hogy "A brátnma pasijától ezt meg ezt kapott" igy mondogasd neki és akkor majd talán rájön.

De ha ez se jön be akkor mond neki,hogy rosszul esik neked ,gogy semmit nem költ rád pedig neked az jol esne ha kicsit gondolna rád és néha-néha meglepne valamivel.

2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*barátnőm
2011. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és 3 éve van egy barátnőm. Nem származom gazdag családból, de mindig van annyi pénzem, hogy megéljek. De a barátnőmre sose sajnáltam, ha kellet több hónapot is spóroltam, h karácsonyra meg tudjam venni amit szeretnék neki. Mindig kap ajándékot , valentin nap, nőnap, születésnap, karácsony. De van olyan, hogy én töltöm fel a tellóját, vagy volt olyan, hogy megvolt engedve, h azt vegyen meg az avonból amit akar. Egy évig egy városba suliztunk és akkor is minden pénzem együtt költöttük el. Sose sajnáltam rá a pénzem és ha amiatt halnék éhen, mert neki adtam minden pénzem akkor is boldog lennék. Mert ő a szívét adta nekem, így én is neki adom mindenem.
2011. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Furcsa, én meg sokallom azt a pénzt, amit a párom költ rám. Elég sokszor kapok ajándékot, és sok programra is visz, amit ő áll, és nem olcsó mulatság. Azért zavar, mert én messze nem keresek annyit, mint amennyit ő, csak apróságokkal tudom viszonozni, bár ő mindig azt mondja, hogy nem viszonzást kér érte, csak örül ha én örülök :)

Te mennyit költesz a barátodra? Mert ez fordítva is működik ám! Lepd meg valamivel, hátha őt is erre ösztönzöd majd, ha ez neked ennyire fontos. Bár szerintem, ha ezen kívül teljesen jó a kapcsolatotok, akkor ne törődj vele! 21/L

2011. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!