Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok azért, ha a barátotok/b. nőtök más csajjal v hapsival táncolna?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 10:02
1 2
 11/14 napietus ***** válasza:

basszus, évjárati a probléma nálatok, gyerekek? én férjnél vagyok 2 éve, sosem zavart, ha mással is táncolt, én is táncoltam másokkal...a tánc az szórakozás. ha teniszezek mással, akkor annak is zavarnia kéne a férjemet:P? gondolkodni szoktatok :D?


29/N

2011. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 napietus ***** válasza:
ja, kérdező: pasi felejtős :) hidd el, találsz normálisat is :D vagy megvárod, amíg felnő, ahogy érzed...
2011. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nincs igazán szükség arra hogy kollektívan lehülyézz mindenkit, te hűdeokos napietus...van akinek más az értékrendje, ne próbálj beleokoskodni mindenkinek az életébe....a kérdésre lehet válaszolni, de hogy mindenkit leoffolsz meg jobban tudod a "tutit" az szánalmas...te sem vagy tévedhetetlen és a világ közepe, kicsit illene leszállni a magas lóról...mellesleg lehet hogy szövegértési gondjaid is vannak, ugyanis a többség a simulós táncok esetén akadna csak ki, ám ha a ti házasságotokba belefér, hogy a férjed a farkát más nők hátsójához dörgöli, akkor hajrá, de minket ne akarjatok megtéríteni
2011. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem, amíg csak táncolnak
2011. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!