Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mivel bókoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mivel bókoltok a barátnőtöknek? Vagy lányok, nektek mivel bókol a barátotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszíves! Köszönöm. :)
2011. okt. 31. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon fontosak az illatok, és neki jó az illata, közöltem vele. :D


17/L

2011. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de selymes a bőröd, mint a pacal!
2011. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle aprósággal. Folyton dicséri mindenemet, ami épp eszébe jut, van, hogy a hajamat, az arcomat, az illatomat, a ruhámat... A legjobban akkor esik, mikor én igazából tök slamposnak érzem magam pl. otthon melegítőben, Ő mégis megdicsér, hogy gyönyörű vagyok... És igazából azért esik minden bókja annyira jól, mert 4 éve ilyen, kicsit sem hagyott alább az efféle viselkedése :)

Persze én is viszonozom a bókjait :)

20/L

2011. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szép vagy....De ha nem hozod azt a rohadt vacsorát, akkor megrugdoslak!!44NÉGY"
2011. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
virággal apró csókal
2011. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan bókolok a barátnőmnek pl: Nagyon szép vagy, nincs a világon még egy olyan lány, mint te, becézgetem folyamatosan, Gyönyörű vagy, csinos vagy, amint valami változik rajta megjegyzem, hogy milyen szép, milyen okos, intelligens stb. Ezeket komolyan is gondolom, tényleg úgy érzem, hogy hihetetlenül különleges lány, megérdemli a bókokat, a kedveskedéseket stb. Persze ezt sokszor vicces formában adom elő(sokat szoktam viccelődni), de az esetek többségében tudja, hogy komolyan gondolom. Egy szóval úgy bánok vele, ahogyan egy nővel illik :) 19/F
2011. dec. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de nagy a szeme, mint a fasirt, selymes a bőre, mint a pacal!
2011. dec. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a bókolást nem csak szavakban értem, hanem testbeszédben és másféle kifejezésmódokban is.

Szokott bókolni rendszeresen olyannal, hogy mennyire gyönyörű vagyok, jól nézek ki, nagyon csinos vagyok, szép a hajam, sosem hitte volna hogy ilyen lány lesz mellette, mellettem sokkal kiegyensúlyozottabb és pozitívabb az élete...

De nekem az is bók, amikor látom a tekintetén, hogy úgy rám néz és elcsodálkozik. Vagy elgondolkodik, hogy "basszus, de jó hogy itt van most velem".

2018. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!