Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy egy huszonévesnek már 100 másik emberrel volt már szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mi szokott az átlag lenni? Enny idősen általában hány emberrel voltak már együtt a fiatalok?
2011. ápr. 9. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag mindenképpen 10 alatt van, de mindig vannak kivételek.
2011. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Fúú ezt a "Balázs" műsorában utáltam és az agyamra ment mikor a pasik dobálóztak ott a szavakkal, hogy hümm...240 nővel voltam.....nevetséges :)


Én is 10-et mondanék átlagnak.


Nekem mindösszesen 7 lánnyal volt szexuális kapcsolatom. 26/f

2011. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindegy melyik nemről van szó, 100 partner felett k.va vagy hímringyó. Nem kéne ilyen barátnő, amint kiderülne kidobnám. Férfiban sem dicsőség, inkább érzelmi problémák jutnának eszembe először, nem az irigykedés. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, csak ne csodálkozzon, ha e szám hallatán nem sikerül normális párkapcsolatot kialakítania.

26F

2011. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos azt látom, hogy ma egyre gyakoribb, persze nem szó szerint 100, de sok...

Aki meg nem ilyen, az le van nézve ugye.

20/F

2011. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt hivják nagyotmondásnak :)
2011. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100? :D na neeee. :D
2011. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 4-nél járok, hosszabb kapcsolatok voltak. De mindegyikükkel ismertük egymás érzékeny pontjait és rengeteget tanultunk egymástól - miközben rengeteg dolgot kipróbáltunk. A minőséget a mennyiség elé helyeztem mindig is.


Gáz-e vagyok?:)

2011. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!