Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány + 60 éves vén f....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány + 60 éves vén f. sz. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy ismerős csaj már hónapok óta együtt vagy egy vén trotty buszsofőrrel. Ti mit gondoltok erről? Szerintem nagyon beteges! A Vén g.cinek persze van családja.
2011. ápr. 9. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Súlyos szexuális aberráció, már ha a csávó nem valami irtó gazdag ipse..de gondolom akkor nem buszsofőrködne..ráférne a kiscsajra egy pszichológus,a csávóra meg egy verés..
2011. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen a szerelem :)
2011. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerelem? Pff... A csajnak agymosást, a vén görénynek meg golyó általi halált...
2011. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

60 éves fasziról annyit hogy tudja mi a jó, elképzelve magam 60 évesként inkább a fiatal husik mint a 60 éves buxák:D De amúgy kicsit abszurd jah.


A 16 éves csajjal meg valami tuti nincs rendben, buszsofőrként gondolom nem is veti fel a pénz az öreget...nem értem.

2011. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel...
2011. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
sztem a csaj egy hatalmas k.rva a 60 éves csaávo meg ezt kihasználja!szerintem gusztustalan ép elméjű ember ilyen kapcsolatba nem megy bele!vagy a csaj olyan ronda hogy más nem jut neki csak az ien! de akor nagy csunyának kell lennie
2011. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Légy szíves add át a sofőrnek:

HAJRÁ PAPI!!! ADJÁL A KIS RIBANCNAK!!!

2011. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmmi baj nincs ezzel. 14 év fölött azzal és úgy dughta, akivel akar. Ízlések és pofonok... A buszosnak pedig elismerésem!
2011. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!