Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így utólag visszagondolva ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így utólag visszagondolva ki bukott nagyobbat? Ő, vagy én?

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy lány aki 16 éves.

1 éve ismertem és el is mondtam neki nemrég,hogy többet szeretnék,mint barát és ő igent mondott.

Rá 1 napra közölte MSN-en,hogy nem akar semmit hagyjam békén,mert nem szeret.

1 évet 1 perc alatt összetört :(

És ennek lassan egy hónapja,már kezdek jobban lenni,de nem tudok feldolgozni,hogy neki így miért jobb ?

Én mellette lettem volna,nem kellett volna,hogy lefeküdjünk,mert nekem az is elég lett volna,ha csak együtt vagyunk :/

És ő is mondta,hogy szerelmes volt csak elmúlt :S

Nem értem ezt az egészet,mert ha szeretett akkor mitől múlt el,mert nem is vesztünk össze és tök jól elvoltunk :S

Csak nem tudom eldönteni,hogy ki veszített többet ?

Azt mondják,hogy a lány,mert én szerettem volna,nem csak játsdzottam volna vele és a lány legjobb barátnője is mondta,hogy jó hülye volt a lány,hogy eldobott.

De én mégis úgy érzem,hogy én sokkal többet veszítettem mert nagyon szertettem és nem tudok senkit úgy szeretni mint őt :/


2011. ápr. 9. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:

van az a vicc is, hogy isten teljesíti egy csávó kívánságát és kérdezi mi lenne az válasz: építsen egy autópályát amerika-európa között. azt mondja isten, hát az lehetetlen kérjél mást..! azt mondja: akkor had értsem meg a nőket.

isten válaszol: hány sávos legyen az autópálya? :D


ennyit válaszolnék :S bocsi

2011. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Összegezve: egy napig bizonytalankodott, aztán visszautasított.
2011. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:(
2011. ápr. 9. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:

"És ő is mondta,hogy szerelmes volt csak elmúlt :S"


a. Vagy hazudik.


b. Tényleg vonzódott hozzád, de azzal h szerelmet vallottál ez elmúlt. A vonzalom addig tart egy nőnél, amíg nem kapja meg a férfit. Amíg nem tudja irányítani.

2011. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó b) állításában van vmi. :-)

Így utólag persze könnyű okoskodni, de jobb lett volna, ha elhívod randizgatni, meg megpróbálod megcsókolni stb, anélkül hogy nyíltan szerelmet vallottál volna.

Sztem van különbség a kettő között, mármint hogy elhívod, mintha nyíltan azt mondod, hogy "szeretlek". Azt későbbre kell hagyni...

2011. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki,hogy szeretlek.. csak megfogtam a kezét és megkérdeztem,hogy többet érzek mint barátság és,hogy járunk-e ?
2011. ápr. 10. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké. Akkor azt nem szabad mondani. Ugyanott vagy.


"Többet érzek, mint barátság" "Szeretlek" "Tetszel" stb nem kell.

Az tök jó volt, hogy megfogtad a kezét, csak nem kellett volna semmit sem mondani, csak fogni, és ennyi. :-)

2011. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És akkor mi lett volna ? Fogom a kezét mint egy f@sz és ? :)
2011. ápr. 11. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:

És sétálsz vele, vagy nem tudom, hogy mit csináltatok.


Szal mész a lánnyal simán, megfogod a kezét, és ha nem rántja el, akkor mentek úgy tovább... ha úgy alakul, akkor szájrapuszival köszönsz el stb stb, és így egyre tovább.


Nem csak úgy lehet vkivel járni, hogy "járunk? igen" hanem szépen lassan kialakul. Mindketten vágjátok, hogy mi van, de mégse kell kimondani az elején...

2011. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!