Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok! Kedveskedek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok! Kedveskedek! De mégsem kapom ezt vissza a barátomtól, legalábbis kevésnek érzem! Már 1 éve együtt vagyunk visszagondolva mindig keveseltem, szeret érzem de kevés mivel hozzam ki belőle az "állatot"? 17 / L a barátom 24 / F

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:14
 1/2 anonim válasza:
Hát először is nézz magadba hogy azaz 1 év az tényleg azóta számítandó-e hogy szerelmes lettél belé és viszont, vagy pedig 1 éve ismered-e. Meg azt is nézd hogy 7 év korkülönbség van köztetek. És ha valóban 24 éves akkor elvileg egy meglett ember, 8órában dolgozik, fáradt lehet minden és örül ha aludni tud minthogy veled foglalkozzon. De az is lehet hogy ő is látja ezt a 7 évet és nemakar kikezdeni veled.
2010. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben ezt megbeszélném őszintén a barátommal.Elmondanám neki,hogy úgy érzem nem szeret eléggé,és miért nem mutatja ki jobban.Ha téged ez zavar,vagy kevesled,nyugodtan mondd el neki,csak nem harapja le a fejedet:) ha tényleg szeret akkor megfogja érteni,és próbál változni.Sok sikert kívánok nektek.pussz
2010. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!