Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejön az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön az ha egy férfi minél nagyobbat és büdösebbet fingik?

Figyelt kérdés
ettől férfi egy férfi?
2011. jan. 1. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez most komoly? Szerinted attól lesz férfi valaki, hogy mennyire büdöset fingik? hát eléggé el vagy tájolva....


Élő embernek nem hinném, hogy bejön úgy alapból.

2011. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

te nem vagy eszednel :))))))))))))) :DDDD

na hat ezen rohogtam egy nagyot, de hogy jon be, mert neked bejon ha egy lany minsel nagyobbat vagy budosebbet fingik

Etol no egy no????


:))))))))))))

2011. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a nők is ugyanúgy tudnak fingani, mint a férfiak(csak a nők diszkrétebben és persze neveltetés kérdése) így miért pont a férfiak lennének ettől férfiak? Ahogy az előttem válaszoló is leírta, akkor már miért nem a nő lenne ettől nő?


-.-"

2011. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
a fingás nem férfias, inkább kisfiús. Csak egy kis tini fingik társaságban -.-
2011. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy haverom ,aki így gondolja! Sose volt még, barátnője! Gondolom ez mindent elmagyaráz!!
2011. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is undorító

Ha ettől férfi a férfi én a melegekre szavazok!!!!!!!

(meg lezbi leszek XD )

18/L

2011. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

szerintem se éppen normális a kérdező :D

tényleg inkább kisfiús a fingás mint h férfias -.-

2011. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

nálam elég kiábrándító hha vki durrogtat előttem ... a pasik ezen általába röhögnek, meg nem tartják cikinek, szerintem nagyon is az


23/L

2011. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Csak azoknál a csajoknál jön be, akik dugás helyett azt szeretik akik, ha lesz@rják a f@szodat,és telesz@rják aszádat te bunko!
2011. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez komoly ez a kérdés? :D


Nagyon undorítónak tartom ezt a szokást, nem férfias egyáltalán, csak a sok kis éretlen férFIKA hiszi azt, hogy férfias.

2011. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!