Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat valóban taszítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat valóban taszítják a magas férfiak?

Figyelt kérdés
194cm-től
2011. júl. 5. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha égöt kell cserélni akkor jól jöttök.. Föleg ha nincs létra :D
2011. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Ez valóban így van,de csak a lányokat,a homoszexuálisokat vagy a nőket már nem! Ez azért van ,mert a kamaszkor elött a lányokban magas az endorfin tartalom,ami többekközött a tériszony érzetért is felelős!
2011. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a 193 centimmel nem vagyok a nők bálványa, dumával hódítok. A kisebbségi komplexusos válaszolók meg szerintem hanyagolják a témát.
2011. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Engem vonzanak! És tudom miről beszélek, apukám is pont ilyen magas és mindig arra vágytam, hogy ilyen magas barátom legyen. (Eddig csak nálam pár centivel magasabbak voltak.) 173 centi vagyok és 17/L.
2011. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem taszít egyáltalán, sőőőőtt.. ha még van egy férfias kiállása is, az baromi izgató
2011. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nem, mivel átlag magas vagyok (170 cm). ha alacsonyabb lennék egy 5 centivel, valószínűleg már zavarna.
2011. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Azt nem tudom a többi lány, hogy van vele, de engem nem taszít. Sőt még jó érzés is lenne mellette állva olyan kicsinek érezni magam. Igaz nem vagyok alacsony 170cm. De akkor is.
2011. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 hümi ***** válasza:
engem nem.. azért mert én se vagyok egy törpe a 175cm-el lány létemre :D
2011. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 KicsiPocok válasza:
53%
Egyáltalán nem. Sőt, nekem kimondottan a magas pasik jönnek be, lehet hogy ez így most roszúlfog hangzani, de engem a 165 alattiak meg seközelíthetnek, valahogy nem vonzódom hozájuk annyira..
2011. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, h inkább legyen egy pasi magas, magasabb, mint én, mint hogy úgy nézzen ki mellettem, mint a kisöcsém.
2011. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!