Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom kiakadni? Vagy szóvá tehetem neki? Nekem nagyon rossz. Lent folyt.

Figyelt kérdés
Volt egy férfi akivel megismerkedtem,pont akkor szakítottunk mind ketten és nagyon vonzódtunk egymáshoz,de egyikünk se akart komoly kapcsolatot.Megbeszéltük hogy ismerkedjünk meg jobban,teltek a hetek és nem bírtam tovább és lefeküdtünk,ez ment fél évig is.Aztán véget vetettünk ennek szavak nélkül és 2 hónap múlva megint összefújt a szél minket,folytattuk tovább ezt a herce-húrcát aztán ki derült hogy ő közben újra az exével kommunikál,hívogatja,ugrik neki mindenhova.Én eltűntem megint szó nélkül,de múltkor felhívott hogy jó lenne beszélni valamikor.Csak az a baj hogy nekem ez nem tetszik hogy ő az exével ezt csinálja.Szóvá tehetem?Van jogom kiosztani hisz nem voltunk hivatalosan egy pár?Mit mondhatnék neki?Én szívem szerint kiosztanám.28/L
2011. ápr. 10. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az emberek előtt nem vagytok egy pár és magatok előtt sem, nemigazán oszthatod ki. Esetleg megmondhatod Neki, hogy mostmár ideje lenne felvállani a dolgot, együtt mutatkozni egy párnak lenni. Ha belemegy akkor jó. És akkor itt beszélhetsz az exéről is, hogyha utána is sokat jár hozzá akkor szóváteheted, hogy Ő már a Te párod ne más nőknek a fenekét nyalja, (ha az exe ha nem).

22/N

2011. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akar komoly kapcsolatot!
2011. ápr. 10. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
felesleges időpazarlás:S ha komoly kapcsolatot akarsz akkor többé ne válaszolj neki,ne keresd meg semmi...van sok más normális pasi mo-n,aki képes lenne téged tisztelni és megbecsülni.:)
2011. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!