Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitöl érzhetem ezt a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl érzhetem ezt a rossz érzést?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt,de vannak olyan rossz tulajdonságai ami hasonlít a volt barátoméra(akivel 6 évig voltam együtt és a végén már teljesen megutáltam és megundorodtam tőle). Amikor a párom kicsit flegmán beszél(rossz napja van, vagy épp öszzekaptunk) akkor egyből olyan érzésem van,mintha a volt barátom lenne. Tudom, h. ő más és szeretem is,de mindig előttem van a volt barátom viselkedése. Sőt álmodni is szoktam arról, h, a párom olyat tesz mint a volt barátom És szörnyen érzem magam ettől. Olyan mintha nem tudnék a volt barátom "emlékétől" szabadúlni, hogy minden ami rossz az olyan mintha ő csinálná vagy amostani párom változna át a régivé... Lehet ez most zavaros,de jobban nem tudom elmagyarázni.
2011. nov. 9. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelek, 6 év nem kevés, nagyon hozzászokhattál ahoz a viselkedéshez. Talán már egy ideje zavart, csak nem akartál emiatt szakítani, így csak hozzászoktattad magad. Szerintem egy idő után (itt évekre gondolok) el fogod felejteni az exedet.
2011. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már vagy 4 éve szakítottunk és ráadásul nem jó értelemben gondolok rá hanem inkább gyűlölet, undor stb. És nem tudom h. én generálom ezt vagy ez tényleg így van,de a párom keld hasonlítani rá.De lehet csak én hozom ki belőle, vagy én érzem azt és közben közel sincs hozzá. Nem tudom.De így nem élvezem a párkapcsolatomat(az elején amikor minden szép és jó volt akkor boldog voltam,de amint elkezdtem álmodni a volt barátomról, vagy igazából a jelenlevöről, hogy olyat tesz mint a régi,onnantól fogva belülről feszült vagyok(nem mutatom ki)
2011. nov. 9. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emlékeket nehéz elfelejteni, akár rossz, akár jó, főleg, hogy ilyen hosszú ideig kellett elviselneed. Ezért látod a párodat olyannak, amilyen ő volt.
2011. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:
Külsőre hasonlít rá egyébként?
2011. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van aki azt modja hasonlít,de a mostani párom pl.göndör,vékonyabb, izmosabb. Vannak hasonló tulajdonságai, de sokkal aranyosabb.

A volt párom arca le volt borotválva a mostani körszakállas. A közös az hogy szőkésbarna mind a kettő.Ha ránézek a mostani páromra akkor nem találok sok hasonlóságot,de sok a közös dolog, pl. az elöző párommal is együtt éltem és pl. amikor a mostani párom hazaér sokszor olyan érzésem van,mintha a régi jönne haza amikor kinézek az ablakon.Sajnos mindkettő elég hirtelen haragú. Bár a mostani párom nem igzán agresszív ő inkább veszekedős, az ex pedig dühéba volt h. a falat verte, teljesen kiszállt magából(engem sose ütütt meg,de már nézni is rossz volt h. milyen aggresszió rejlik benne)

2011. nov. 10. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!