Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja, hogy szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja, hogy szeret? Barátommal 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt (ő 17 és én is). Érzem hogy szeret, tudom is, látom is rajta, de azért olyan jól esne, ha mondaná néha. Nem kell mindennap, de miért esik nehezére néha-néha mondani?

Figyelt kérdés
Azért furcsa ez nekem, mert előtte napi szinten mondogatta. Ha beszélünk msn-en, és mondom neki hogy szeretem, akkor néha nem is válaszol rá. Elkezd teljesen másról beszélni. "Egyik fülén be, másikon ki...". Rosszul érzékelem, és nem szeret már? Úgy gondolja, hogy ennyi idő után már teljesen természetesnek veszem, hogy szeret? Nemértem...
2011. ápr. 10. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
lazics minden kapcsolatban lehet egy kis levegő ne parátv biztos szeret külömben miért járna veled ?:)
2011. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lackaaa válasza:
Túl szép szó ez, hogy nagyon gyakran mondják. Ha naponta elmondja százszor elveszíti az értékét:)
2011. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont. Én eddig csak olyannal találkozta aki üldözött a szeretetével, naponta 6x elmondta, hogy szeret, így már kezdtem megszokni, hogy mondogatja. Az pedig nem jó. Ha érezteti, és nagyon ritkán mondja egy-egy meghitt pillanatban úgy tökéletes. viszont ha érezteti akkor végülis nincs semmi baj. (:
2011. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom, de azért néha jólesne hallani... :(
2011. ápr. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!