Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a barátommal együtt, neki nagy szüksége van rám, mert lelkileg nagyon sérült, de szerelmes lettem másba. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a barátom szüleit megölték tizenéves korában, amit aztán ráfogtak, ült is miatta sokat börtönben, de az ügy még mindig nincs tisztázva, és egy nagyon furcsa ember lett. A testvére öngyilkos lett az eset miatt. Nemrég költöztünk össze, részemről már elmúlt a szerelem, de szeretem. Erre nemrég munkahelyet váltottam, amivel szemben van a mozgássérültek intézete és szerelmes lett belém az egyik önkéntes ápoló.. azon kaptam magam, hogy mikor jobban megismertem kicsit, hogy milyen ember, én is teljesen bele estem. Most elég nagy bajban vagyok.
2011. okt. 9. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a helyedben otthagynám a baratodat.. ne tedd tönkre magad, ez az egész csak egyre rosszabb lesz, ő egész életében lelki sérült lesz..
2011. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne maradj vele! Ne áldozd fel az életed miatta.
2011. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azon parázok, hogyha otthagyom, öngyilkos lesz, vagy teljesen kikészíti magát. így is én védem meg sokszor saját magától.(van, hogy nem eszik napokig, rengeteget dohányzik, meg éjjel-nappal dolgozik)
2011. okt. 9. 22:46
 4/17 Salvatore ***** válasza:
Hungarian Prison Break?
2011. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sokszor azon gondolkodok, mi lenne, ha megcsalnám és elhallgatnám, de aztán arra jutok, hogy csak még nagyobb baj lenne. De közben meg nagyon vonz a másik..
2011. okt. 9. 22:48
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
és neked ez kell? h örökösen aggodj, h mire érsz haza? vagy h egy idő utan elkezdjen verni?? mert ő lelkileg sérült??
2011. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gyilkosságért 5 és 15év között lehet kapni, és ő a felső határt kapta.. épp most néztem meg a régi cikkeket róla, elég durva ügy volt.
2011. okt. 9. 22:51
 8/17 A kérdező kommentje:
Most nem értem a verés hogy jött be a képbe...
2011. okt. 9. 22:53
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
ugy jott a kepbe h az ilyeneknél elofordul.. ok, akkor sanyargassad tovabb magad.. hajra..
2011. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért fordul elő az "ilyeneknél"?:O
2011. okt. 9. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!