Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, és én is neki. Már vagy 6x akart velem járni, de csak 4x mondtam igent. Voltatok már ilyen helyzetben? És ha igen mit tettetek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy amikor "járunk" akkor legszivesebben 20 km-eres közetbe elkerülném, de amikor másik lánnyal látom vagy nem is járunk akkor rózsaszín köd van és készvagyok. Viszont még azt sem szeretem benne hogy nagyon gyerekes. Az összes osztálytársnőm meg barátnőm szerint is gyerekes. /Állítólag még smárolni sem tud/. Viszont amilyen hulye, és gyerekes olyan jól néz ki, csak a "csajozásban" nagyon béna, meg ezekben a témákban. Végülis azt szeretném tudni hogy most mit tegyek?! L/15
2009. márc. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Majd fölnősz és akkor komolyabban fogod a dolgokat nézni. :)

Te még nagyon gyerek vagy.

2009. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lécci ne véleményeket írjatok hanem segítsetek!
2009. márc. 1. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme vele összejönni, ha utána legszivesebben elakarod kerülni. Az, hogy még tapasztalatlan az meg teljesen érthető ha annyi idös mint te. Ez idővel majd megváltozik, mert nemsokára belecsöppen ő is a csajozós dolgokba. Te tudod mit szeretnél, mikor annyi idős voltam mint te, teljesen ugyanebben a szituációban voltam és később igencsak megbántam, hogy nem jártam a fiúval. :)
2009. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2009. márc. 1. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg "smárolni" .... de inkább csókolózni!
2009. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legyél a tanára, ha te 15 évesen profin tudsz csókolózni. Nosza. Aztán feküdjetek össze ne használjatok gumit, úgyis kevés itt a téma a gyak.kérdéseken.


De komolyra fordítva:

15 évesek vagytok, mit akartok egymástól? Most komolyan. Kicsit túl értékeled magad szerintem mert te is gyerekes vagy ezekkel a számolgatásokkal. Járjatok szerintem a többi meg majd adódik.


25/f

2009. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16:53-as vagyok.

szerintem annyira gyökérség lehordani a fiatalabbakat. akkor kezd el mindenki pasizni/csajozni amikor azt ő jónak látja. más kérdés, hogy később ki, mit fog megbánni. ez az oldal azért van, hogy ha bárkinek bármi kérdése van, akkor feltegye és aki úgy érzi, hogy tud segíteni, az tanácsol valamit. különben meg nem tudom mér gyerekes az, ha valaki 15 évesen hogy úgy mondjam "smárolni szokott". tudod a mai világban minden előrébb tolódik. nem lepődnék meg rajta ha 5év múlva 11éves gyerekek írogatnának a kábítószerről, meg a szexről.

2009. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még vannak olyan emberek is akik megértenek...
2009. márc. 2. 20:41
 9/9 anonim válasza:
20:23-nak: nem tom te mit csinálhattál az elmúlt 15 évedben. a játékautóiddal játszottál 14 évesen? 14 évesen már mindenki nagyban csajozott/pasizott de még az is teljesen normális ha 10 éves korukban már járnak
2010. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!