Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretnék többet?

Figyelt kérdés
Egy srácnak nagyon bejövök,de én inkább vagyok egyedül,mint egy olyan sráccal,akit nem szeretek.. de ő ezt nem értené meg, ő azt hiszi hogy ezt azért csinálom hogy teszteljem, hogy mennyit képes megtenni értem,hogy úgymond mennyire képes "harcolni" értem.. áá :((
2011. ápr. 10. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kerek perec négyszemközt, hogy soha nem lesz közöttetek semmit és mostmár tényleg szálljon le rólad. Ha ez nem jön be,akkor társaságban.
2011. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is ezt tartom a leg-előnyösebbnek, de nem tudok rá időt szakítani.. egyfolytában rohanok,nincs mikor találkoznunk.. pedig tudom hogy ez fontos lenne.. :(
2011. ápr. 10. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt valóban olyan komolyan gondolnád akkor nem született volna meg ez a kérdés.

Mikor találkoztok nem tudsz erre időt szakitani? Miért, mennyi idő kell egy ilyen közléséhez?


Itt inkább a te bizonytalanságodról van szó, azért van ebben a dologban egy jó adag 'hátha mégis'.

2011. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazad van.. köszönöm.. :)
2011. ápr. 10. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is egyértelműen meg kéne mondanod neki h nem szereted és nem is fogod, és mindkettőtöknek jobb lenne ha végre leszállna rólad. Persze mindezt kultúráltan :) Ha meg nem érti meg, akkor mondogasd neki még egy darabig, egyszer csak megunja.
2011. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy nem tudsz rá időt szakítani. ha te lennél a másik oldalon, gondolom örülnél ha rád szánnának annyi időt, hogy feketén-fehéren megmondják: NEM! se most, se később!
2011. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok miatt vagyok ennyire kibukva a nőkre. Akik nem tudnak konkrétan beszélni. Pedig megszületett benned is a válasz, csak időhiányra hivatkozva bizonytalankodsz, közben őt is kikészíted, ami sokkal nagyobb szemétség, mint saját magadat kikészíteni.
2011. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ami a "megszületett választ" illeti,én bennem eleinte tényleg "megmozdult" valami... és tényleg kezdtem őt megkedvelni.. de aztán amikor siettetni akarta a dolgokat,és elvárta hogy a második találkozásunkkor a karjaiba ugorjak,akkor megkértem hogy lassítson.. :/ de tényleg igazatok van.. mégegyszer köszi :)
2011. ápr. 10. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:

-szerintem is szemetseg kikesziteni a sracot is :) , enegem is epp igy kikeszit jelenleg egy lany :) , meg az elejen pozitivabb visszajelzest lattam tole es elsiettem sajnos , most meg probalnam jova tenni de eleg nehez

- szerintem probalj meg mindenkep idot szakitani ra es hallgatni arra a hatha megisre mert meg kesobb megbanhatod , beszelgessetek egy jot es utanna meglaotd ,hogy dontesz :)

- nekem legalabbis nagyon jol esne egy beszelgetes mint egy sima saraz nem ( igy legalabb olyan mas nincs az a erzes , hogy meg eslyem sem volt es biztos nem ismer elegge es azert nem kedvel ugy ahogy szeretnem )

remelem segitettem 22f

(bocsi az ekezet hianyert es a heleyesirasi hibakert) :)

2011. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!