Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mondjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el, hogy talán kicsit többet érzek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és úgy érzem, tetszem az egyik fiúnak az osztályból. Már csak kb. 1 hónap van hátra a suli végéig, utána pedig teljesen más helyre kerülök, így talán ez az utolsó esélyem. Mostanában kicsit jobban megismertük egymást, ő kedves, vicces, sokat nevetünk és beszélgetünk, akár mélyebb témákról is. De én nem tudom, mit érzek. Egyre inkább kezd megtetszeni, de mindig félek a változásoktól, így soha nem lépek...


Szerintetek beszéljek vele erről? Vagy várjam meg, hogy mit tesz, és majd alakul..? Köszi mindenkinek.


2011. máj. 6. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne,h bejössz neki,akkor sztem beszélj vele ezzel kapcsolatban.Jobb most,mint soha,mert akkor utólag sajnálni fogod.

Én a helyedben nem várnék,jobb ha a tettek embere vagy.

2011. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy kicsit még várhatsz, hogy megfigyeld milyen kapcsolatban is álltok egymással. tulajdonképpen ha jövőre elkerültök egymás mellől ez abból a szempontból még jó is, hogy merhetsz lépni, mert nincs veszíteni valód, és utána nem is lesz kínos. hajrá;)
2011. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy kicsit várj...és ha már csak pár nap marad a suliból akkor beszélgess el vele :)
2011. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!