Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne a melóm a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne a melóm a csajoknak? Hamarosan krematóriumban fogok dolgozni, hullaégetőként. Sajnos a környéken alig van munkalehetőség, és muszáj volt elvállalnom. Máshova nem is vennének fel. Max, ha nagyvárosba költöznék.

Figyelt kérdés

(de ott meg albérlet, nagyobbak lennék a kiadásaim, megszoktam vidéken, itt vannak a barátaim, ráadásul akkor meg haza is járnék, és költségekben ugyan ott lennék).

Jelenleg nincsen btnm.


Szerintetek a csajok mit fognak szólni a munkámhoz, ha megtudják? Lehet, hogy nem fognak velem ezért összejönni? Nem egy menő szakma ez a csajoknál, ha jól tudom, nem? Vagy esetleg ne mondjam el nekik? Vagy csak később? De ha rákérdeznek egyből, mit mondjak akkor?


2011. ápr. 10. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha fullos modell csajokat nemis, de szado-mazo, piromániás, neonáci, goth, stb meg sorolhatnám, csajokat bármikor feltudsz szedni, ott is vannak jó csajok ám, csak vigyázz a vibrátort a farkadon ne nyomják fel és ne szőrtelenitsék a golyóidat hentesbárdal és akkor fasza lesz! XDDDD
2011. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 vikotrot ***** válasza:

Gyerekek-gyerekek xD(utolsón már sírtam :D)

Ez kicsit kezd tényleg akasztófahumorrá válni...

De legalább szép nyugis munkahely. A páciensek nem reklamálnak. Fellebbezni nem lehet...

Ha meg a csaj nagyon replikázik, csak egy gombnyomás az egész, volt-nincs...

@@

(,˘,)

2011. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a fullos modell csajok nagyon adnak a külsőségekre, és holt biztos, hogy nem égetik magukat egy krematóriumban dolgozó csávóval. Bár egy jó vastag pénztárca esetükben mindig vonzó, bár kétlem, hogy ezzel a melóval te rendelkezel vele.
2011. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Sztem ha egy kedves lánnyal randizol és kicsit "pironkodva" közlöd a munkahelyedet, akkor nevetni fog és mosolyogni, de nem óckodni és kiröhögni. Hanem csak olyan aranyosan. Ez most egy munkahely. Őszinténszólva, ha valaki nőgyógyász az számomra kicsit "visszataszítóbb", mintha valaki hullaégető. :D
2011. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Figyelj ha valakit igazán érdekelsz barátság vagy párkapcsolat céljából akkor nemm foglalkozik azzal mi a munkád,az a lényeg,hogy tiszteséges úton szerez pénzt,igaz ez elég morbid munka de mire erre is van igény valakinek ezt is meg kell csinálni,és persze idegzet is kell hozzá,szerintem.Mond el ha arra kerül a sor mert semmi szégyelni való nincs benne
2011. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na, kedves nőgyűlölők, hányadik kérdés ez a mai nap, amiben a hapsi fullos, modell kinézetű, tökéletes alakú csajjal akar együtt lenni?
2011. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jò lessz az nèzz egy jò kis tüzröl pattant kis csajt csak ne ègesd le magad
2011. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Prosectura válasza:
nekem nem lenne gond, sőt, nagyon érdekesnek találom
2011. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Én vidéki megyeszékhelyen lakom. Évekig nem kaptam munkát. Így most kénytelen vagyok 200 km-re, Budapestre járni, hogy legyen állásom és ne mindenki ingyenélőnek nézzen.

Viszont a pénzem így sem sokkal több, mert amit keresek, annak a jó része elmegy a lakhatásra és az utazásra. Csajozni sincs időm, mert pénteken utazok, vasárnap utazok, hétközben dolgozok, egyedül a szombati nap az enyém. De valamikor ki is kell magamat pihennem.

Szóval ha helyben lenne egy ilyen munkalehetőség, simán elvállalnám. Ha megkérdezik, mit dolgozol, próbáld meg valahogy poénosan előadni.

2012. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!