Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok megtennétek a párotokért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megtennétek a párotokért?

Figyelt kérdés
Biztos sok válasz lesz, hogyha szeret bárhogy szeret és elfogad, de ha a párod megkérne, hogy szedj fel pár kilót, mert túl vékonynak talál megtennéd neki?
2011. ápr. 10. 17:20
 1/8 Moszuke ***** válasza:
68%
a soványság ugyanolyan rossz mint a kövérség. szal csak jó származhat belőle ha girnyó vagy és hízol pár kilót
2011. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

^

|

|

Igaza van!

2011. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól érzem magam a bőrömben és úgy érezném, hogy nem tetszenék magamnak másképp, akkor nem.

Hacsak nem egészségtelenül sovány lennék és fel nem nyitná a szemem, hogy baj van.

2011. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Enni nem olyan nehéz. De ha viszont nem csak ezzel szokott úgymond "piszkálni" ,hogy hízz akkor nem. De amúgy ha szeret így is szeret de jobban tetszenél neki ha husisabb lennél.
2011. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez még az egészséges mértéken belül lenne, akkor megpróbálnám. Azért akkorát nem változtatnék az alakomon sem pluszban, sem mínuszban senki kedvéért, hogy undorodjak magamtól. De azért az önbizalmamnak biztos nem tenne jót, ha ilyesmit kérne, mert rögtön úgy éreznem, nem tetszek neki.
2011. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell végletekben gondolkodni. Olyan 5 kilóról lenne szó, nem lógó hájról...
2011. ápr. 10. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én alapból nagyon vékony vagyok, és borzasztó keveset eszek. Nem divatból, mindig is ilyen voltam. Nekem 5 kg plusz kínszenvedés lenne. Ezt a párom se várná el. Viszont, ha arról lenne szó, hogy izzadva tartom a súlyom, de könnyen feljönne az a kis plusz, akkor még örülnék is, hogy ehetek büntetlenül.

Mikor az első babánkat vártuk a párom kérte, hogy ha marad rajtam valami, akkor ne akarjam ledobni. Na, elárulom szülés után 2 héttel már a régi gatyáimat hordtam, és lapos volt a hasam. Ez alkati kérdés.

Erőltetve 5 kg-t biztos nem jó felszedni.

2011. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor te még a jobbik esetben vagy,mert tőlem azt kérte,hogy fogyjak 10-et!Tudom,h szükségem van rá,csak szarul esett tőle!Na ehhez mit szólnál a helyemben?Viszont ha én lennék a helyedbe,én nem sértődnék meg rajta.Akkor te egy vékony csinos csaj vagy!Teszel is érte,hogy így maradjon ez,vagy eszel amennyi jól esik?
2011. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!