Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ismerkedésnél, mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél, mik a sorsdöntő dolgok?

Figyelt kérdés
Ismerkedés során, mik azok a dolgok, amitől egy fiú érdekes lesz számotokra, titokzatosnak tűnik, felkeltik az érdeklődéseteket? És mik azok, amikor csak átlagos srácként, barátként tekintetek a fiúra?
2011. ápr. 10. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Cső.


Én férfi vagyok és minden csak a baszélőkén múlik.Semmi máson.Ha szar a dumád akkor lehetsz akár mien esélyed sincs.És aki mást mond az hülyeséget baszél.Lehet leugatni de hidd el így van.

2011. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: milyen kocsival jött 2: milyen óra van a kezén 3: milyen márkájú az öltönye, mert ugye csak akkor állok vele szóba, ha öltönyt hord, minimum egy Armanit.


Persze nem gondoltam komolyan az előző pár sort, de nem szeretem az ilyen kérdéseket. Ez hasonlít a 'milyen a pasiideálod' kérdéshez, amitől szintén a falra mászok.

Nincsenek ilyen sorsdöntő dolgok (nálam legalábbis). Engem mindegyik barátomban más fogott meg. Volt akinek a humora, volt akinek a világszemlélete, volt akinek a lazasága, volt akinek éppen ellenkezőleg a szerénysége.

Nem lehet általánosítani, úgyhogy erre a kérdésre szerintem úgysem fogod megtalálni a tökéletes választ.

Különbözőek vagyunk, lehet, ami nekem vagy neked imponál, azt mások lepfujoznák.


Csak add önmagad ismerkedésnél (is) és úgyis meg fog találni az a bizonyos! :]

2011. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem nézz hosszan a szemébébe mosolyogj rá és add önmagad és legyél magabiztos!!!
2011. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!