Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim/lányok. Ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim/lányok. Ismerkedésnél számít nektek az autómárka vagy csak az, hogy legyen valamilyen kocsi?

Figyelt kérdés
31 éves pasi esetében számít, hogy legyen autó? És az is, hogy milyen típus? Vagy ez semmit nem számít nektek?
2011. júl. 16. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
legjobb a Merci/BMW
2011. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha számít a csaj nem játszik :)
2011. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem került szóba az autómárka, de még csak az sem, hogy van-e kocsija az illetőnek az ismerkedés alkalmával.
2011. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel hogy van kocsija és az sem ha van,hogy milyen márka.Nem a kocsival szeretnék kapcsolatot.
2011. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel van-e kocsija. Alapvetően imádok vezetni, imádom az autókat, de engem senki anyagi/vagyoni helyzete nem érdekel, főleg nem párválasztás terén.
2011. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nos, volt idő, amikor engem érdekelt, hogy van-e autó. a márka nem, csakhogy legyen. felületes, tudom:)

azóta kinőttem ebből a szemléletből, lehet csak azért, mert találkoztam egy olyan fiúval, aki tényleg érdekel, és innentől kezdve letojom ha nincs autója:)

23L

2011. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
trabant vagy lada vagy lovasszekér XD
2011. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem
2015. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azt sem bánnám, ha nem lenne autója.

Sokkal izgalmasabb közlekedni.. :)

2015. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!