Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy újra úgy szeressen mint régen?

Figyelt kérdés
syasztok,a barátommal 5 hónapja szakítottam,úgy éreztem hogy el laposodott,be sokalltam h keveset találkozunk,és ha örömöm vagy bánatom van sosem tud velem lenni,csak 1 ölelés erejéig sem..tegnap leírtam neki h szeretem,és tudom h ő is,mert folyton kérte hogy kezdjük újra,meg más nem érdekli csak én,most beszéltünk és azt mondta hogy már nem szeret úgy mint rég,de hogy ez biztos megfog változni,ha találkozunk ha megérint vagy ha meglát..nem tudom,remélem ,de biztosra szeretnék menni,hogyan tudnám még jobban elcsavarnia fejét,és hogy érhetném el hogy annyira szeressen mint régen...21/L,21/F
2011. ápr. 11. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Vannak olyanok, akiknél teljesen más játszódik le akkor, amikor nincs velük a szerelmük, mint akkor, amikor látják/érinthetik/... egymást. Én is ilyen vagyok, és a barátom is ilyen velem, bár ez furcsán hangzik, engem egyáltalán nem zavar. Ha pl. nem vagyunk együtt, akkor telefonon, smsben, chaten úgy beszélgetünk, mint két barát. Persze érezhető, hogy kicsit több annál, jobban kötődünk, ragaszkodunk egymáshoz, de nem érződik a szerelem, a szeretet, a vibrálás. Viszont amikor együtt vagyunk, akkor becézget, simogat, puszilgat állandóan, nem képes betelni velem, és én is így vagyok vele, olyankor egyértelmű, hogy nagyon dúl a love. Bár ez más helyzet, mint a tiétek, mert mi együtt vagyunk. Csak azért írtam le, hogy lehet, hogy igaza van a barátodnak, és ha most kicsit laposak is a dolgok, ha újra lát, újra veled lehet, akkor újra fellángolhatnak a dolgok. Igaz, hogy kétesélyes a dolog, de elég nagy esély van rá, hogy működhet.

21/L

2011. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,szépen!!remélem hogy így lesz!!:)szombaton találkozunk,már alig várom,és minden mi ledőlt benne az elejétől kezdek el felépíteni úgy mint régen..
2011. ápr. 11. 10:05
 3/3 anonim válasza:
fél éves wow gamecard, nekem hihetsz..
2011. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!