Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy minden úgy legyen, mint régen?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm egy hónapja szakitott velem 6 hónap után, de véleményem szerint nem zárult le teljesen a dolog(a pénztárcájában még ott egy kép rólam, más pasikat lekoptatott magáról, közösségi oldalakon kinnt hagyta a közös képeket, szoktunk találkozni, stb), de ennek ellenére azt mondja, hogy "kiszeretett belőlem". Van valami ötletetek azzal kapcsolatban, hogy mit tudnák csinálni, hogy újra úgy legyen, mint régen volt?:(. Hülyeségekkel most hagyjatok;)
2010. jún. 8. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
mi volt a szakítás oka?csak azért mert akkor könnyebben tudnánk szerintem segíteni...beszélj vele,hogy nem tudtad elfelejteni,de olyan nem lesz a kapcsolatotok mint rég,mert valaminek történni kellett ahhoz hogy vége legyen,és azt már szerintem nehéz helyre hozni!mégha újra össze is jönnétek!
2010. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy a szerelem elmúlik, de a kötődés megmarad. Velem is volt már ilyen. Valószínűleg idővel el fog múlni, tehát a lány már nem akar majd veled találkozni, és nem fog kötődni hozzád.

Természetesen megeshet az is, hogy minden visszaáll a régi kerékvágásba, és újra összejöttök. Szerintem adj neki időt, hagy rendezze magában a dolgokat.

2010. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát nem nagyon vagyok szaki a dologban, de tanácsos, ha féltékennyé teszed őt más lánnyal... ha nagyon zavarja őt a dolog, akkor még tényleg szeret, de ha hidegen hagyja őt, akkor már valóban kiszeretett belőled =)
2010. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17:27-nek: A szakitásnak nem volt semmi komolyabb oka, inkább sok kisebb dolog gyűlt össze. Én is gondolkodtam azon, hogy féltékennyé teszem, vagy hazamegyek vakációban és akkor nem találkozunk egy jó ideig, és akkor lássuk hiányozni fogok-e neki. Szerintetek ez jó megoldás?
2010. jún. 9. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!