Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a suli discoba amikor meglátott az illető rögtön mosolygott, és odahívott majd felkért táncolni?

Figyelt kérdés
Végig beszélgettünk tánc közben,és megemlítette h azt hitte már hazamentem. A végén amikor vettem fel a kabátot pedig szembe állt velem és csak nézett olyan elámultan,nemtudta mit csináljon ,majd mondta h jó éjt és jó hétvégét,de aranyos volt.xĐ De egyébként bejövős a fiú csak nem tudom nála ez mire utal...
2009. márc. 1. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
tetszel neki :) tuti :D:D
2009. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ne gyerekeskedj már azzal, hogy nem tudod ez mit jelent! Tetszel neki. Ilyen nehéz kitalálni?
2009. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál szerintem biztos bejössz neki...:)
2009. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Végre egy aranyos kérdés! Jöjjetek össze és sok boldogságot!!
2009. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tök aranyos lehetett a srác. és biztos tetszel neki, ilyet nem szoktak csinálni csakúgy.
2009. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy bejösz neki:-) A fiúk elég egyszerűen müködnek..ha azt hitte már hazamentél,akkor nyilván keresett Téged már az este folyamán:-)
2009. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
háát, én az odahivott résznél leakadtam... mi az hogy egy fiú odahiv buliban???? hát miért nem ment ő oda? gondolom szervi bajai nem votlak, ha már táncolni tudott. én nem mentem volna oda...
2009. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti , hogy táncolni szeretett volna veled!

Hogy az mit jelent, valószínű azért szeretett volna táncolni veled, mert tetszel neki vagy hasonló.És így tovább.

2009. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is persze biztosra gondoltam h bejövök neki,de azért inkább megkérdeztem.xĐ Csak éppen azóta minden ismerősöm kérdezget h jártok ..-val? mert mindenki minket nézett persze:D Azóta ha meglát mindig mosolyog rám és úgy köszön. aranyos Xd
2009. márc. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!