Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom, és a barátnőm nem jönnek ki túl jól. Hogy békítsem ki őket?

Figyelt kérdés
A barátom, és a barátnőm is elég karakán természetű. A barátom azt mondja, hogy a lány engem irányítani akar, és hogy elég nagy papucs vagyok. A múltkor bent volt a szobában a barátom is, miközben a lánnyal beszéltem, és azt mondta, hogy elég nevetséges amit a lány csinál velem. Konkrétan azt mondta, hogy ahhoz képest, hogy még csak 2 hónapja vagyunk együtt, túl érzelgős vagyok, és elég hamar megfog a csaj unni. Mondjuk ebben látok valami igazságot. Elmondtam a barátnőmnek, hogy végighallgatta a beszélgetést, (csak engem hallott) és erre eléggé bepöccent. Felhívta a srácot, és lehordta mindennek, hogy ő biztos azt akarja hogy szétmenjünk. Arra kért, hogy zárjam ki a szobából, miközben vele beszélek(kollégisták vagyunk). Megtettem. Azóta a barátom elég felszínesen kezel engem, nem mond el nekem semmit, és a barátnőmről pedig hallani sem akar. Hogyan tudnék újra a bizalmába férkőzni? Hogyan békíthetném őket ki?
2011. ápr. 11. 13:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Mind a hárman 17 évesek vagyunk.
2011. ápr. 11. 13:55
 2/10 A kérdező kommentje:
A hab a tortán az, hogy közeleg a 18. szülinapom, és a barátnőm kijelentette, hogy nem szeretné őt látni az eseményen.
2011. ápr. 11. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tiszteled őket annyira, hogy tiszteletben tartod a véleményüket, és nem kényszeríted őket jópofizásra meg képmutatásra. Ha ennyire önző vagy, megérdemled, hogy felületesen kezeljenek.
2011. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, én csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha igaz barát és normális, mindig inkább benne bízz meg, mint a barátnődben. Ha nagyon beleszeretsz, úgy b@sz át ahogy akar, és előbb-utóbb a csajok meg is teszik a naiv férfiakkal. Ha meg tleg túl érzelgős vagy, az gáz. Tényleg ott fog hagyni előbb-utóbb. "Egy nő elvesztésének legjobb módszere: valljunk neki szerelmet" Nekem eddig mindig bevállt...
2011. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a barátság fontosabb mint a szerelem. ha a csaj nem akarja, hogy ott legyen a te legjobb barátod, akkor szard le. nem ő dönti el kiket hívhatsz meg és kiket nem.
2011. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most őszintén, miért hagyod hogy a legjobb haverod mondja meg hogyan viselkedj a csajoddal? Had döntsd el már magad hogy milyen leszel ha ott a lány. Az én pasimat is kenyérre lehet kenni és "kitűntet" azzal hogy a beszédéből kiérződik a szerelem. De mégis úgy érzem hogy ehhez nincs köze a havernak.


Ezt a kapcsolatot hamar el fogja cseszni a fiú haverod, én azt mondom.


Döntsd el hogy ebben a kapcsolatban most Te és a lány vagytok benne, vagy harmadikként ott a fiú haverod. Mert igazából lén azért nézlek papucsnak mert hagyod hogy a haverod hülyeségekkel beszélje tele a fejed.


Csaj nélkül fogsz maradni hamarosan ha nem vigyázol a kedves legjobb haverodra.


Tedd föl a kérdést: Mi köze a haverodnak a kapcsolatodhoz?

2011. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én kértem ki a véleményét, és kértem hogy őszintén válaszoljon.
2011. ápr. 11. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig két férfi volt az életemben akit tiszta szívből szerettem és akik viszont szerettek. És soha nem hagytam el őket miután kimondták a "szeretlek" szót. Ez nagy baromság.


Az elsővel szétmentünk mert megcsalt. Ennyi. Szóval ne hallgass itt pár megkeseredett, pórul járt fiú szövegelésére. Jó lenne ha kézbe vennéd a kapcsolatodat. Ha külön találkoznál a lánnyal és a haveroddal is. Előbb utóbb ki fog alakulni a rendszer.

2011. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan miért kellene hogy a barátnőd összejöjjön a barátoddal? Ebben neked mi a jó?
2011. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem kényszerítheted őket jópofizásra,de ők sem kényszeríthenek ilyen döntésre...valamit valamiért játék..és úgy hívják kompurmisszum...mellesleg önzőség a nőtől h azt kéri tőled h a TE születésnapodra ne menjen el mert NEKI baja van vele..beszéld meg a barátnőddel és jöjjetek komprumisszumra
2011. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!