Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártunk kb egy hónapja (közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártunk kb egy hónapja (közös megegyezés után, békében szakítottunk). Minden nap órákat cseteltünk. Mikor kint voltunk mindig nyolcra haza kellett vona menjen, de inkább vállalta a következményeket, s ült 9-ig. Megmagyarázza nekem valaki ezt?

Figyelt kérdés

Szeretett, mert Ő keresett meg, de azt mondta, hogy nem látszik, hogy járunk, hagyjuk abba(nem törődöm eleget vele). Most van egy barátja akivel majdnem egyáltalán nem is csetelnek , kint együtt közösen kb egy órát ha ülnek, mégis vele van a lány. Annyi bizti, hogy szeretne velem is minden nap beszélni, mert minden nap írogatott a messen, amíg meg nem mondtam neki, hogy inkább írjon a barátjának, ne nekem. Lehet kicsit nyers voltam, de hát rosszul esett.

Mno ezt, valaki magyarázza meg...valahogy nem fér a fejembe.

Én 19 fiú Ő 16 lány


2009. márc. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A lány még nagyon fiatal. Kb ennyi a magyarázat. Látja rajtad, hogy tetszik neked, a barátjának is biztosan. Ez a szitu bejön neki, 2 pasi odavan érte. Te is bírnád, ha fordítva lenne. Sztem igazán nem tudja mit is akar, lehet nem akar komoly barátot, hiszen még csak 16 éves. Ha te valami komolyat akarsz tőle, sztem felejtsd el, ő még eléggé gyerek. De kipróbálhatod azt is, mit fog tenni, ha teljesen ridegen viselkedsz vele. El lehet ezzel játszogatni, kérdés, hogy van e értelme.

A másik: nekem is volt egy ilyen srác az életemben, kb fél évig húztuk egymás agyát, de ha épp nincs barátom mindig megtalál. Talán mostanra felfogta, hogy vége, hiszen én már együtt élek valakivel. A lényeg, hogy ez a srác hol velem akart lenni, hol nem. Közben nekem is voltak fiúim, akkor mindig kiakadt, és féltékenykedett. Igazábol mindig ő érdekelt engem, nem az éppeni pasim. Elég nehezen zártam le, de lehet h ő is csak féltékennyé akar tenni. Döntsd el, mit akarsz tőle, sztem.

2009. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem viselkedek úgy mintha akarnák is tőle vmit, csak nem fér az agyamba, hogy nem volt elég amit én nyújtottam neki és ezért szakított, a másik még ennyit sem törődik vele, mégse hagyta még ott. Az, hogy bánja, h velem szakított az bizti, mert mondtam, h írogatott, úgy beszélt mintha megint járnánk. Szal látható rajta, hogy unalmas a barátja. Igazából már túl tettem rajta magam, csak próbálom megérteni a 'női logikát'.:)
2009. márc. 1. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


A női logikát megérteni lehetetlen. Az nem logika. Sokszor olyan dolgokat cselekednek a nők, amire nincs magyarázat. A férfiakat még mindig könnyebb megérteni. Mondom ezt én, nő létemre.


A barátnőd még fiatal, gyerekesen gondolkozik, nem tudja mit akar. Röviden ennyi.

Ha mindene megvan akkor egy idő után unatkozik a jólétben - lásd: amikor együtt voltatok és te szinte mindent megadtál neki. Mégis feldobta egy másik (semmilyen) kapcsolatért, mert nem tudott magával mit kezdeni.

Most majd jön az, hogy veled is akar lenni meg vele is és majd húzza össze-vissza mindkettőket.

Szerintem ha okos vagy és nem ő volt életed szerelme akkor már semmiképpen sem mész bele vele semmi komolyba.


Egyébként az ilyeneket én se értettem soha. De erre tényleg nincs magyarázat, ez nem logikus :) nehéz elfogadni, de ez ilyen.

2009. márc. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem volt életem szerelme, de nagyon szerettem mert összeillettünk, mindig ugyan úgy gondolkodtunk, ugyan azt akartuk mind a ketten. De most látom, hogy csak szórakozik, már semmi esély arra, hogy megint összejöjjünk.

Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok :)

2009. márc. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!