Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tiltanak a szuleim attol akit igazan szeretek? Roviden a tortenet arrol szol hogy 2eve van/volt 1baratom (most vagyunk a szakitas idoszakaban) es ezalatt vegig tiltottak tole a szuleim, leginkabb apum csak azert mert mas nemzetisegu

Figyelt kérdés
Belefaradtam a sok titkolozasba s hazugsagokba mert ez a 2ev csak ebbol allt.Unom hogy nem hivhatom el hozzank, hogy nem talalkozhatunk anelkul hogy ne feljek hogy valaki meglat es elmondja a szuleimnek. Egyetemista vagyok es a szuleim tartanak el es soha se volt rossz a viszonyom veluk, foleg apummal, mindig a kedvenckeje voltam s most epp ezert nem ertem hogy miert teszi tonkre az eletemet s miert nem erti meg hogy o az igazi nekem es teljes szivembol szeretem. Nem akarok a szuleimmel se szembe szallni es osszeveszni de ot se akarom elvesziteni. Nagyon szeretem de az a baj hogy igy nem tudjuk tovabb folytatni s apum pedig nem tudja elfogadni akarmennyire is probalom megertetni vele hogy ezzel csak art nekem.
2011. ápr. 11. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értem ezt ... beszélj a szüleiddel proáld meg minnél töbször probáld annál jobb egyszer elfogadja h ez van ez miatt neeeee szakicss komolyan mondom nekem sose volt ilyne ajom sose szoltak bele a magán dolgom szóval nem tudom átérezni beszéld meg minnál töbször annál job lesz vagy rosszab:S:S:S soksikert 15/L
2011. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen nemzetiségű? Lehet,hogy apukád látja ennek a kapcsolatnak a veszélyességét! Még fiatal vagy,és nem biztos,hogy neked valóban ő az igazi!

Talán hallgasd meg apukád véleményét,hogy miért ellenzi ezt a kapcsolatot és gondolkozz el rajta. Ha pl. arab,akkor igaza van.

2011. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek apáddal.
2011. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a bajod az arabokkal?
2011. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megprobaltam megbeszelni vele es semmi elfogadhato okot nem tud mondani csak azt h o nem tudja elfogadni h o roman. pedig csak a neve roman, mert miota megismertuk egymast magyarul beszelunk s nincs koztunk semmi ellentet. mindbenbe megertsuk egymast s ilyen rendes fiuval meg nem talalkoztam soha.semmi oka nincs apumnak hogy feltsen tole s hiaba magyarazom el ezt neki ugyse erti meg es ugyanaz van..
2011. ápr. 11. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
mond meg ha nem add olyan okot amibe nem tud belekötni akkor fogadja el és kész!
2011. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!