Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy kerdes. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy kerdes. Szerintetek melyik nemzetisegu pasik ill. csajok a legtuzesebbek?

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy szukseg van magyarazatra....ertem en itt sex es intenziv erzelem....vagy, ha ugy tetszik. Ki mit gondol melyik nemzetisegu pasi, sztar, akarki aki kicsit is felizgat benneteket....csak mint erdekesseg es kozvelemeny kuatatas alapjan.

Nekem meg van a voksom....teszteleses alapon:), de kivancsi vagyok kinek mi a szajize:)


2010. máj. 19. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A magyarok és szlávok.
2010. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az olaszok, és a britek...

Bár a briteknek igen-igen nagy szabály van...

Vagy a spanyolok... :)

16/L

2010. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem inkább egyéniség mintsem nemzetiség kérdése.
2010. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
A cigányok... pár liter benzin után ;)
2010. máj. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fke ***** válasza:

ó ezek a 16 éves világasszonyok...


előttem lévő, vagy nagy kur-va vagy, hogy 16 évesen ilyenekt irogatsz, vagy csak betippelted a dolgot

2010. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak magyarral jártam,de volt egy félig spanyol osztálytársam és ő nagyon bejött+az öccse is.Sztárnál nagyon változó mert pl. Bred Pitt is megmozgatta a fantáziámat,de mostanában elég ramatyúl néz ki.Illetve a mostani favorit az a Pattinson vagy ki(Alkonyat sztárja),de ő csak a filmben izgató számomra, amikor más egyéb képeket mutatnak róla, úgy nem tetszik.Amúgy a latin pasik elég helyesek.De a magyarok között is sok jó pasi van.
2010. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
A magyarok. Égnek mint a Reichstag!
2010. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
olaszok
2010. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelezném, h hülyeség a kérdés, mert nem hiszem, h van itt olyan, aki már minimum 10 nemzetiségű pasival/nővel lett volna együtt. Főleg nem egy 16 éves..pff..
2010. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hat alapvetoen semmi gond nem volt a kerdessel.....kerdeztem szerintetek milyen pasik ill. nok a legtuzesebbek, lehet szinesz mindegy.....es jelzem, az hogy valakit tuzesnek nevezel nem feltetlen femjelzi azt, hogy le kell fekudj vele. En velemenyezem a dolgot, mert tobb valasz nem erkezett, de ugy latom, hogy egyontetuen olasz lett a nyero, amit ala vesek!Imadni valoak...annyi biztos, na meg a brazil meg ugy alap a latin veruek. Az angolok szerintem borzaszto ridegek es benak, egyaltalan nem tudjak hogy kell udvarolni, abszolut allatiasak. Az amerikaiak olyan papucsok mint az allat, a japan perverz (brrrr) a magyarok meg ugy alap az eszak europai nepek nagyon jok szintugy....

De az olasz es brazil viszi a primet. Sexben meg alap a tuzbe hozasban nincs parjuk. Nem kell sex hozza hogy erezze ezt az emeber, mondjuk erdemes egy ejszakat eltolteni veluk:)

Alap nem ertem itt nehany ember igen negativ es passziv megnyilvanulasat. En nem feltetelezem a 16 eves lanyrol, hogy krva, csak van tapasztalata. Nekem szinte minden nemzetiseggel van, fekete, feher, latin, (kiveve az indiait es arabot)...nem fekudtem ossze mindenfele nemzetiseggel, de boven eleg ha latom, hogy akarnak felszedni, hogy udvarolnak es hasonlok...

Koszonom a hozzaszolasokat.

2010. máj. 24. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!