Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés ha kiszívják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha kiszívják a nyakad? Fáj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nem szép látvány.
2011. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj, kellemes érzés, különben is mire jó az alapozó? xD
2011. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ha vampirok teszik akkor igen, es marad utana ket pont is a nyakadon.
2011. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen, gyerekes, ocsmány..
2011. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy szabályosan fekete nyomot hagyott rajtam a barátom, na az nagyon fájt. Hogy miért hagytam... mert ő még olyan tapasztalatlan volt, és kereste a szenvedély kifejezésmódjait, akkor olyan jólesett neki, hogy nem bántam. Nem is tettem neki szemrehányást, anélkül is megtanulta, hogyan szerezzen örömet és hogyan ne okozzon fájdalmat.


Mindenesetre nem jó érzés és nem szép látvány, nem kell hagyni, hogy rendszeresen így mutassa ki a szerelmünk a lelkesedését...

2011. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor kiszívják az szerintem tök jó, de utána nekem napokig szokott fájni, meg tényleg nagyon csúnya látvány.
2011. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom, nagyon-nagyon jó érzés (bár nekem a nyakam erogén zóna). És utána nem fájt még soha. Viszont tényleg nem szépek a foltok. Ezért szoktam kérni, hogy haladjon a nyakamon, ne egy helyen csinálja folyamatosan, így annyira nem látványosak a foltok. Amúgy sál vagy alapozó kiküszöböli ezt a problémát is :)
2011. ápr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!