Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menő a fiataloknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő a fiataloknál, ha kiszívják a nyakad?

Figyelt kérdés

a korosztályomba [15-17], akinek van 'pár'ja, a legtöbbjük állandóan dicsekszik vele h 'már megint kiszívta a nyakam meg én is neki'. mire jó ez?


mutatni h van pasim/csajom? tartozok vkihez, foglalt vagyok?

vagy vmi párkapcsolati rituálé?

vagy csak simán gyerekesek?

élvezitek és lehet mit fitogtatni?


2010. júl. 6. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az utolsó előtti.

L19

2010. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Ha így dicsekszik vele, akkor tényleg gyerekes... hallottam olyat is, hogy vannak pasik akiknek ez a mániájuk... "megjelölik" a csajt :)

De persze nem kell rögtön ítélkezni ha látsz valakin ilyet... néha (fél évente) a barátommal és velem is előfordul hogy túlzásba visszük a hevességet az ágyban, és másnap meg nézünk nagyokat hogy ez meg mi XD

2010. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
13.46 =D=D
2010. júl. 6. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi huszonévesen is szétszívtuk egymás nyakát párommal. Nemcsak aranyos, de jó érzés is. :D Persze diecsekedni vele már gáz. Én speciel volt, hogy egy hétig összegombolt inggallérral járkáltam. :D


20f

2010. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

huszonévesen és 20f?

na ez a paradoxon

2010. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk az osztályban állandóan ki van 1-2-3 lánynak, mindig mondom h ebbe mi a jó?Csak mert direkt felköti olyankor a haját,mikor előtte leengedve volt mindig:D én mondtam már, h sztem gáz, aztán egy csaj furán nézett rám:D

hozzátenném 3 éve van barátom, de egyszer sem jutott ilyesmi az eszünkbe, elvagyunk mással:D

2010. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
néha nekem is kiszokták, na persze nem nézek ki folyamatosan úgy, és távol álljon tőlem hogy dicsekedjek vele, vagy mutogassam, de nem is rejtegetem, bár mostanában nem nagyon lesz mert nincs barátnőm:D de én amúgy szeretem amikor csinálják:D:D
2010. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem gusztustalan.15/L
2010. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én barátnőmmel kipróbáltam, de csak kíváncsiságból...ott se maradt a nyoma, tuti rosszul csináltam :D

de tök mind1 nem vagyunk mi Alkonyat függők... xD


F/14

2010. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

13.58

mi a baj a 20f-fel?

2010. júl. 6. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!