Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nyomul a pasi haverja?

Figyelt kérdés
Elég sokszor megesett,hogy mikor nyomult rám egy csávó,egy kis idő múlva a haverja is bepróbálkozott.De csak úgy sunyiban odasompolygott nehogy a barátja is észrevegye.Nem értem hogyha haverok,akkor mért csinálják ezt?Ez nem számit náluk árulásnak v ilyesmi?
2011. ápr. 11. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mer meg akar dugni téged.
2011. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálam is mindig ez volt. aki előbb ér oda alapon mint a dolog. Aztán amikor összejött velem a jelenlegi párom akkor visszább vett mindegyik. Hirtelen elkezdték tisztelni a haverjuk barátnőjét. "házinyúlra nem lövünk" elven.


Addig viszont sunyi módon tettek volna egymásnak keresztbe, pedig legjobb haverok voltak.


Nem értem, hogy náluk ez miért nem nagy dolog. Én sosem csinálnék ilyet a legjobb barátnőmmel. De még szimpla barátnőkkel sem. O.o

2011. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*ment a dolog - bocsi elírtam.

Jah és 22 lány vagyok

2011. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a pasim legjobb haverja még az első randinkon is megpróbált keresztbe tenni. Megkeresett minket. Ott ült végig, aztán hazafelé akart kísérni a párom (összejöttünk) és a haverja is kísérni akart. nem szóltunk neki, had jöjjön. De hazafelé próbált keresztbe tenni mert azt hitte hogyha nem a páromat választom akkor majd automatikusan őt fogom..... hülye felfogásuk van néha a pasiknak -.-"""
2011. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor kicsit most kiábrándítok mindenkit. Nálunk fiúknál sem természetes dolog, konkrétan mi a haveri körből páros lábbal rúgdalnánk ki az ilyet.


Vagyis a tanulság: akiket ti pasiknak neveztek, azok kis műmájer ratyik. Sajnálom, hogy ilyen emberek az ismerőseitek, és ilyen emberek alapján alkottok véleményt a fiúkról.

2011. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19:10 van valami abban amit mondasz. akikről én beszéltem azok még félig gyereknek nevezhetőek (kor ide vagy oda).
2011. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja!vagy csak simán köcsögök.Haverral ilyet csinálni akkor sem kéne.Milyen barátság az ilyen?!
2011. ápr. 16. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Így van, nem mondom én, hogy a fiúk nagyx százaléka nem ilyen, mert én is gyakran találkozom ilyennel.

De nem minden fiú ilyen, ahogy említettem, pl. mi sem.


Mi a tanulság?

1. Nem tizenéves srácokat kell alapul venni.

2. Nem a város "krémjével", a pénzesekkel kell haverkodni (mert bizony az ő köreikre jellemző ez leginkább, még ha ez most általánosításnak tűnik is, de nem az, nézzétek: egy grundon felnőtt gyerek tudja mi az a betyárbecsület...ezek a pénzes fiókák meg hozzá sem szagolnak)

2011. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja én értelek.Sajna sok ilyennel találkozom...de nemcsak a pénzesekkel volt ilyen tapasztalatom.

Tudod mi az abszolút szemétség?mikor van egy pasi aki tetszik meg elég jól el is vagytok és aztán jön a köcsög haverja,aki valahonnan megszerzi a számod és elkezd irkálni(szóval rádhajt)te meg nem foglalkozol vele és vissza se irsz neki,mert nem akarsz ebből problémát.Aztán meg jön a kavarás és a csávó aki tetszik egyik percről a másikra megváltozik irányodba.Még lehetőséged sincs megmagyarázni a dolgokat,mert inkább hisz a drága "haverjának",mint egy csajnak.

2011. ápr. 16. 20:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt már velem is eljátszották :S


Sőt volt olyan hogy tetszett egy srác. És velünk volt egy másik fiú is a buliban. De én aznap este ismertem meg. Annyi hogy bemutatkoztunk.


Odajött hozzám az az idegen srác aki tetszett és föl akart kérni táncolni. Erre ez az újjonan megismert fiú közölte a sráccal hogy én foglalt vagyok, ő a pasim. Hiába magyarázkodtam hogy még a nevét is alig ismerem, az idegen fiú már fordult is hogy nem akar zavarni.


És még rám nézett úgy mint egy olcsó k*vára aki letagadja a pasiját. Pedig nem is volt senkim.


Kiosztottam a fiút, de fölösleges volt. Nem lehetett újracsinálni a dolgot.

2011. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!