Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimnak (46 éves külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak (46 éves külföldön él) nagyon sok haverja, havernője van, nagyon népszerű, ő a társaság középpontja. Mindenki azt mondja (főleg a nők közül) hogy nagyon rendes, nem járkál a csajok után, ő az álompasi. Szerintetek is az? A történet:

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy van egy közös csaj(most 15 éves) ismerősünk.A pasim nagyon jóban van a csaj családjával -ez a család a pasim kliensei közé tartozik ( a pasim művész).Már tavaly feltűnt nekem hogy a kiscsaj sokat irogat neten a pasimnak,hivogatja telefonon stb.Azt hittem ez azért van,mert a kiscsajjal tavaly egy tragédia történt,elvesztette egy családtagját.Ezek után az történt,hogy a csaj msn-en közölte velem hogy ő a pasimnál akarja tölteni a 14.születésnapját,és nála akar aludni,mert a pasim idézem: "az ő bátyja most már".Én felidegesítettem magam mert furcsa volt ez az egész,és ez idő alatt az is kiderült hogy a csajszi elég gyakran elég sokat alkoholizál.Úgyhogy úgy döntöttem hogy figyelmeztetem a pasimat,ne engedje be a lakásába mert valószínű részegen fog beállítani oda és amúgy is ott akar nála maradni éjszakára.Ezek után-a pasim figyelmeztetése ellenére- mégis félig meddig ott töltötte az éjszakát ,mivel tök részegre itta magát,de úgy hogy a pasimnak úgy kellett őt összeszednie a fürdőszobában.Egyébként a csaj a barátnőjével ment a pasimhoz,és -mint később megtudtam- le akarta őt fizetni,azért hogy a pasimmal kettesben maradjon éjszakára.A kiscsaj barátnője el is tűnt és ott hagyta őket kettesben.Mindeközben én a pasimmal msn-eztem és fölhívtam őt telefonon hogy azonnal vigye haza a csajt mert nem akarom hogy ott legyen.A csaj meg mindeközben totál részegen hivogatta a pasimat hogy bújjon be mellé az ágyba... gondolom valamilyen testvéri szeretetre vágyott...Nagy nehezen elértem a pasimnál hogy a kiscsajt elvigye az egyik barátnőjéhez.Én nagyon kiborultam.Ezek után a pasim 2 nap múlva -mikor a kiscsaj hivta telefonon-lelépett ,és a kiscsajhoz szaladt,mert idézem: a csaj azt mondta hogy rosszul lett egy sörözben vagy hol.Ne kérdezzétek hogy egy 14 éves kislányt miért szolgálnak ki alkohollal,nem tudom...Szóval a kiscsajnak iszonyatos testvéri szeretet hiánya lehet,mert-mint mondta- az én pasimat szereti a világon a legjobban.Ez mind tavaly történt.Egyébként ezek miatt egy évre szakitottam a barátommal..A pasim azóta más városban lakik és azt hitte, a csajszi már nem keresi őt többet-de azóta is állandóan a sarkában van.Két hónapja megint összejöttem a pasimmal,és a helyzet nem változott a csaj gyakran nála van és -mikor a pasim úgyfelejtette az msn-jét-láttam hogy be van jelentkezve a kiscsaj msn-re és olyan dolgokat ír a pasimnak hogy ne féljen tőle,nála akar aludni , stb.Nem tudok róla hogy valaha is a pasimnál aludt volna. A csaj egyébként milliomos.A pasim hiába veszekszem vele,mindig beengedi a házába,a csaj visz neki ajándékot, szülinapjára armani fehérneműt vett a pasimnak,és karácsonyra hangszert akar ajándékozni neki.Amikor megkérdeztem miért engedi be a csajt,azt mondja hogy sajnálja.Egyébként úgy hallottam a csaj drogozik is-lányokkal is szexel már egy jó ideje bár még csak 15 éves.Szóval eléggé liberális. A pasim állitolag beszélt a csaj szüleivel ,de azok meg azt mondták hogy a csaj úgy szereti a pasimat mint a bátyját.Mi a véleményetek az ilyen pasiról??Mi a véleményetek a kiscsajról és csaj szüleiről?Nekem ezt mind el kell tűrnöm???Egy közös ismerősünk is figyelmeztette a pasimat hogy vigyázzon a csajjal mert egy szép nap ráugrik.Én egyébként 23 éves vagyok
2011. nov. 3. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
10 év múlva már egy öreg papa lesz, te megy egy relatíve fiatal nő.
2011. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, nem kell eltürnöd. hagyd ott a pasid-... csak magadat teszed tönkre. nekem is iylen apsim volt aki naiv volt és mindnekinek segiteni akarta aztán a háta mögött azt mondogatták hogy megeröszakolta öket stb.. kihazsnálták. mindig én idegeskedtem miatta és tudtam hogy a csajok hazudnak csak kihasználták a johiszemüségét. nem aludtak nála,vagyis nálunk de ha már pénzzel kisegitette öket vagy csak lelkizett velük akkor már kitaláltak mindent. elöbb utobb rámegy a kapcsolat inkább lépj ki most. elöbb utobb csak rájön apasid is. bár 46 évesen.... már lehet hogy nem.
2011. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

23 évesen van egy 46 éves barátod és ráadásul okod van féltékenynek lenni egy 15 éves lányra?!?!


Diagnózis: Te magad is egy kislány vagy, apakomplexussal.

A pasid egy redvás pedofil, akinek nemes egyszerüséggel le kellene vágni a farkát.


Meg különben is mit rinyálsz?

Te választottál magadnak egy pótapát aki megfarkal, jól áll anaygilag.

Valamit valamiért, nem?

2011. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23 évesen 46 éves pasi, na meg annak 15 éves csaj. Mit vártok ettől a kapuzárási pánikban szenvedő pasitól? Inkább keress magadhoz valót. 10 év mulva már olyan klimaxos lesz, plusz még jönni fog hozzá a prosztata ez meg az, te meg még virágozni fogsz. Tudod milyen féltékeny lesz, boldogtalanná fog tenni emiatt. Tapasztalat!!!! Felejtsd el! Bár nekem mondta volna anno ezt valaki, de akkor engem is evett a fene.
2013. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és azt soha ne hidd el hogy nem csal meg!!! Annak akinek itthon is 23 éves csaj kell, kinn ránéz egy 20 éves és már megy is az ágyba vele. Kapuzárás előtt van, már az "utolsókat" rugja a labdába, gondolod ki fog egy lehetőséget is hagyni a kedvedért, na ne légy ilyen naiv.
2013. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!