Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 éves nő,52 éves pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő,52 éves pasi, működhet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 52 éves férfival,akivel úgy érzem, kezdünk közel kerülni egymáshoz, de eléggé félek.. Tartok a köztünk lévő 19 évtől, eléggé összezavar ez a hatalmas korkülönbség.

Mit gondoltok, nagyon nagy buktatói lehetnek a dolognak, vagy próbáljuk meg?


2011. nov. 2. 21:59
 1/4 anc ***** válasza:
Ilyen korban már -félre ne érts- azért ez nem olyan hatalmas különbség. Nekem 17 évesen volt egy 10 évvel idősebb barátom, aztán mégis én voltam az érettebb mentálisan :) Nem a kor számít, hanem hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon, és milyen a "kémiátok"! Hallgass rám, ha a szíved azt diktálja, próbáld meg, vesztenivalód semmiképp nincs :)
2011. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ismeretségi körömben van rá példa, hogy működik, a nő 29, a férfi 49 éves, 2 éve jól megvannak.

Mondjuk én magam biztos nem kezdenék bele ekkora korkülönbséggel egy kapcsolatba, de mindenki másképp látja. Meg sok mindentől függ, pl. elváltak vagytok-e, vannak-e már gyerekek, ha nincsenek, akkor szeretnétek, stb?

2011. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
FUUUUUUUUUU
2011. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 XXRap válasza:
Persze ha tényleg szeretitek egymást teis őt meg ő is téged akkor semmi gond nem lehet :)
2011. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!