Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem éreztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem érezteti hogy szeret? Már elég rég ota együtt vagyunk minden rendben eddig a kapcsolatunkban csak én jobban igénylem azt hogy kimutassa amit érez irántam.

Figyelt kérdés
Én sem vagyok az a tipus aki más nyakán lóg, sőt...épp ellenkezőleg, viszont szeretném ha többet foglakozna velem. Mindig mondja amikor együtt vagyunk hogy külön csináljunk dolgokat, pedig nemis találkozunk olyan sürün, hetente 2-3szor.Nagyon távolságtartó. A másik hogy szex után kissé elhanyagoltnak érzem magam. Ettöl függetlenül mindig mondja hogy szeret. A másik hogy kiváncsiságbol megnéztem a beszélgetéseit (tudom nemszabadott volna) és ott találtam olyat amibe mondja hogy flörtölgetni szokott, meg kacsintgat másra meg mondta valakinek hogy milyen dögös...és ezek engem eléggé zavarnak.:S de az jo hogy nemtagadott le más elött engem. Szerintetek hülyeségen idegesitem magam?
2011. júl. 18. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős kapcsolat ez.

Bocsánat, ha tömör voltam és fáj, de az aki igazán szeret téged, az veled akar flörtölgetni.

Én nő vagyok és mindig imádtam flörtölgetni, mert nem szerettem a párom, nem volt semmi izgalmas a kapcsolatunkban.

De már megismertem az igazi hozzámvalót, aki mellett nincs ilyesmire szükségem, úgy nézek a férfiakra mint egy hal.

2011. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én nemtudom. Azért én nemlátom enyire vészesnek a dolgot mert ö alapbol ilyen de ezek a dolgok azért mégis zavarnak. Mindent probálok megbeszélni vele, ö mondja hogy ezen már nemtud változtatni. Meg ezzel a netes dologgal lehetne valamit kezdeni? kifaggatni nemakarom mert akkor azvan hogy én a féltékeny... és emiatt utálni fog és azt énse szeretném.szerintem hagyom a fenébe ha már tényleg gázvan az ugyis látszik rajta :S
2011. júl. 18. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Munkámból kifolyólag sok embert ismerek, és azoktól az emberektől hallok ezt-azt.

Van egy pasas, híres "celeb", családja is van, műsora is...szóval gurul a szekere.

Évek óta prostikhoz jár kielégíteni az extra vágyait, ugyanis -mint elmondta az egyiknek, akihez sokat járt vissza- ezt a perverzitását soha nem fogja kiadni sem komoly barátnőnek, sem feleségnek, nehogy később támadási felület lehessen egy perben. Meg egyébként is...

Azt is mondta, hogy neki erre mindig igénye lesz, ő mindig prostikhoz fog járni, otthon soha nem tudhatja meg az asszony. A feleségnek mindent megad, cserébe heti pár nap szabadságot kér. A felesége biztos nem tud ilyesmiről, ő csak megadja a jogos szabadságot, amire állítólag mindenki vágyik.

Érdekes, én nem. Nekem az az öröm, amikor a szeretett kedvesemmel vagyok. És neki is, amikor velem van. Egyszerűen egymással szórakozunk a legjobban, félévente 1x megy sörözni a barátaival, amikor megbeszélik egymással az elmúlt hónapok történéseit. A mindennapi sörözéseket velem teszi, amik után nagyokat szexelünk.

2011. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!