Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt kell belefektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt kell belefektetni egy normálisan működő párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

.


már több csajtól is kaptam olyan választ hogy most nincs ideje egy komoly kapcsolatra, vagy hogy ez úgy nem fog működni hogy hetente csak egyszer vagy kéthetente találkozok vele. ... most van a másik véglet hogy azt mondják az se jó ha túl sűrűn együtt vagyunk a csajjal mert akkor "hamar megunjuk egymást".


mi az optimális, és mi az ami még belefér ? nem fogom persze stopperórával mérni. de pl egy tali vagy randi az hány órás ami minimum vagy maximum lehet, heti hányszor vagy milyen rendszerességgel ...


pl most új melóhelyem van, aztán hol délelőttös hol délutános vagyok, de lehet hogy majd betesznek éjszakás műszakba is, az éppen aktuális csaj meg suliba jár, szóval azt mondja hogy ez így nem igazán fog működni. neki sincs ideje nekem se, persze mondom hogy itt van mindjárt a tavaszi meg a nyáriszünet ... ilyen ez a logisztika...


.


2011. ápr. 13. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátom messze lakik, hetente egy napot tudunk együtt tölteni (van, hogy csak felet). Majdnem minden nap felhív egy fél órára, és gyakran szoktunk msn-en is beszélni. A lényeg az, hogy kevésnek tűnhet, de épp elég az az egy nap:D Mindketten nagyon nagyon várjuk a találkozást, és nincs időnk veszekedni meg ilyenek. Működhet így is.
2011. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tervezz hosszú távra.Vannak olyan lányok,akik a heti 1 találkozással is elvegetálnak,ez sem jó,de van ilyen.Barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt,minden szünetet,hétvégét együtt töltünk,viszont ez is kevés.Mindent megteszünk,hogy hét közben is talizzunk,akár 5percre is,már az is több,mint a semmi.
2011. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férjemmel 10éve együtt vagyunk minden nap, vállalkozó, mégis esténként ,mikor a gyerekek elalszanak (végre) alig jut időnk egymásra! És nem csak a szexre gondolok, hanem az egész napi történések, jövőbeli tervek megbeszélésére! Szerintem ez mindenkinél más, nekünk kevés a mindennapi 4-5 ó, másnak lehet sok a hétvégi találkozás is!
2011. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barűtom szintén délelőtős, délutános, éjszakás és szintén suliba járok, bár ez már lassan másféléves kapcsolat. Mi úgy szoktuk hogy szombat - vasárnap általába. Vagyis ha éjszakás akkor egy egy hétkőnap délutánonként, ugy 3tól 7 fél8ig kb úgy heti 2x. Ha délutános akkor sajnos csak a szombat és vasárnap van (ilyenkor ott szoktam aludni), ha délelőtős akkor általában péntek - szombat vagy szombat - vasárnap, vagy mind 3 nap és egy - egy délután úgy 3tól 8ig (h tudjon pihenni is.) Szerintem egy kapcsolatba a 3 találkozás még egészséges, meg persze ahogy a kapcsolat beérik ottalvások, egésznapos programok hasonlók. Ha meg akarjátok oldani meglehet!
2011. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mi se találkozunk sokat.Régen a kapcsolat elején csak hétvégente vagy max 1 óra meló után,de minden nap beszéltünk telefonon.Most h. együtt lakunk, a párom 2 műszakos melót csinál.Ha délelöttös akkornincs gond, ha déutános akkor csak éjfélkor talizunk 1-2 órára, a többi alvás.Hétvégén a nap 24 órájában együtt vagyunk,de van h- otthon vagyunk de külön szobában,mert én netelek ő meg tv-ik vagy x-box-ik. Én nem bírtam volna ki heti 1-2 alkalmat(sok lenne a telefonszámlám:-),bár így is minden nap beszélünk,csak nem órákat.
2011. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak jártunk, (3 év), addig heti 2-3 alkalommal találkoztunk, (persze volt, hogy sikerült 5ször, volt, hogy csak 1szer), pár órára. 2 órás út oda és vissza. A hétvégéken nála aludtam. (Persze én akkor még suliba jártam, úgyhogy vittem a sulis motyómat, és gáz vagy sem, 2 hancúrozás között haladtam a tanulnivalómmal.) 2 éve együtt élünk. Hát, most heti 3-4 alkalommal találkozunk pár órára. Én éjszaka dolgozom, ő nappal és éjszaka, váltogatva. Én emellett levelező tagozaton egyetemre járok, ha iskolába megyek, akkor ott vagyok reggeltől estig. De MŰKÖDIK. Nem mindig könnyű, néha a pokolba kívánom az éjszakázást, az iskolát, amikor 12 óra meló után még nem mehetek haza Hozzá, hanem be kell mennem vizsgázni. Néha Ő is utálja, hogy nem tudok vele foglalkozni. De működik. Amikor együtt vagyunk, azt tartalmasan töltjük el. Aztán van, hogy megszólal a telefonja, behívják túlórázni, és az eltervezett közös szabadnap illúziója szertefoszlik. Olyankor én vagyok megértő. Szerintem annyi a nyitja, hogy mind a két fél azon gondolkodjon, hogy hogyan lehet megoldani, és mind a két fél megértő legyen. 22/N
2011. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!