Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú párkapcsolatba belefér, hogy beleszerettem másba?

Figyelt kérdés
6 hónapja élünk távkapcsolatban a párommal, munka miatt külföldre kényszerültem költözni (egyébként másfél éve vagyunk együtt). Komolyan gondolom a kapcsolatunkat, szeretem. Azonban most, 6 hónap után beleszerettem egy srácba; vele jó barátságban vagyok itt, egy ideje viszont azt vettem észre, hogy állandóan rá gondolok, alig várom, hogy találkozzunk. "felcsíphetném", ha akarnám egy éjszakára, de nem erről van szó; egyrészt soha nem csalnék meg senkit, másrészt a lelki vonzalom is nagyon erős bennem... Ritkán érzem magam szerelmesnek, és ez most megrémít, úgy, hogy párom van. Az egésznek persze semmi teteje, hazaköltözöm 1 hónap múlva, meg persze azt sem tudom, hogy ő hogy érez- de gyanítom, hogy sehogy. Elmondjam a páromnak? Ez szakítási ok?
2011. aug. 3. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el neki, ez csak összezavarná és jót biztosan nem tenne a kapcsolatotoknak. Nem tettél semmi rosszat szóval emiatt ne érezd magad rosszul.
2011. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem ez úgy fordult elő, hogy én is távkapcsolatban voltam, találkoztam egy fiúval, hirtelen fellángolás volt, másnapra elmúlt. elmondtam a páromnak, mert nem akartam neki hazudni, és így éreztem tisztességesnek. tisztelem őt, ezért joga volt tudni. nem haragudott, kinevetett, hogy mit problémázok ezen, nincs gáz
2011. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondanod, csak ha úgy érzed "lélekben" megcsalod a másik fiúval. De ha ismét együtt lesztek, valószínű újra beleszeretsz a párodba, olyan lesz mint az elején!:)

Addig meg csak ábrándozz a tiltott gyümölcsről! :)

2011. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dottorre ***** válasza:
NEM fér bele! Ha valaki beleszeret másba, akkor nem a pasijába szerelmes. Vagy válts, vagy felejtsd el a srácot! Elmondani pedig semmiképp se mondd el, mert az egyet jelent a végével a kapcsolatotoknak.
2011. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dottore! Ha az őszinteség a kapcsolat végét jelenti, akkor a másik fél nem szereti eléggé. meg kéne becsülnie, h őszinte volt, nem pedig "huterohadtszemétfsz.."
2011. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!