Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezhetek egy találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhetek egy találkozást nő létemre?

Figyelt kérdés

Megismerkedésünket ő kezdeményezte, és ahogy megismertem a találkozásaink alkalmával, egyre jobban azt éreztem, hogy ő az akire vártam. De megijedtem, így elküldtem, hogy hagyjuk abba, amit elkezdtünk. Nem történt köztünk semmi, még kézfogás sem.

Nem telik el nap anélkül, hogy tudom esélyt, sem adtam magunknak megismerni a másikat.


Félek most pár hónap elteltével felvenni vele a kapcsolatot, mert biztosan azt hiszi, amit mondott is, hogy „nem tudom, mit akarok, és a hangulatom határozza meg a döntéseimet.” Egy részében igaza van, de inkább ennek az az oka, hogy megijedtem.


Azzal váltunk el, hogy örül, hogy nem fog olyan nővel összejönni, mint a volt barátnője, ahol a kapcsolatuk meghatározó eleme a barátnője hangulatváltozásai voltak. Ezek után felvegyem vele újra a kapcsolatot? Az eltelt hónapok alatt ő nem keresett engem. Így, nem akarom magam megalázó helyzetbe hozni.


Félek, hogy mit fog gondolni, ha kezdeményezek egy találkozást.

Nem fog rosszat gondolni rólam?

Kijátsszam ezt a lapot, vagy hagyjam az egészet?

Ha tényleg ő az igazi, akkor történt volna már valami „jel”, nem?

És azt sem akarom, hogy nő létemre én erőltessem magamat rá.


2009. márc. 2. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél vele találkozni, akkor egy telefont megér.

Persze ekkor benne van a pakiban az elutasítás is (esetleg az is, hogy azóta talált magának valakit), így ha erre lelkileg fel tudsz kézülni, csak akkor tedd meg.


Ha felhívod, invitáld meg egy kellemes teázásra mondjuk, és őszintén valld be neki, hogy megijedtél. Nyilván fel fogja tenni a kérdést, hogy mi tartott hónapokig, így erre is elvárható tőled egy őszinte válasz.


Ha ezekkel a kérdésekkel, illetve egy esetleges visszautasítással meg tudsz bírkózni, akkor keresd meg, elvégre veszítenivalód nincs, ha jobban belegondolsz.

2009. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem, ha ezen rágódsz elég egyértelmű, hogy fontos Neked: tehát ne habozz és hívd egy valahova!:) Nem kell feltétlenül randinak hívni, csak találkozol vele. Szerintem ne nagyon bolygasd, hogy mi történt korábban, miért nem hívtad stb...ha érdekli rákérdez.


A találkátok után viszont fújjál visszavonulót: a tényleg Ő az igazi, jelentkezni fog.


Sok sikert és bátorságot:


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdeményezz. Hívd fel. Most csak rágod magad ezen. De ha megbeszéltek egy találkát, akkor talán összejönnétek. Ha meg már találkozni sem szeretne, akkor legalább kiderült, és nem kell ezen aggódnod, tovább tudsz lépni. Én a helyedben megpróbálnám.

Sok sikert!

2009. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Termeszetesen!en is eszt probalom ki de kicsit felek meg nem vagyok biztos h kezdemenyeznunk kellene de "ha mohamed nm megy a hegyhez akkor a hegy megy mohamedhez"
2009. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 sms semmibe sem kerül...Miért ne,mit veszthetsz?
2009. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!