Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes csajok és fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes csajok és fiúk a szerelmetek 20. születésnapjára mit adnátok ami örök életére emlékezni fog?

Figyelt kérdés
én most pont így vagyok ,minnél több ötletet várok!mutassátok meg kreatív ötleteteket :) minden érdekel mert nagyon fontos :$ 18 éves lány vagyok :)
2009. márc. 2. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igaz én évfordulóra hivom.. szaaal én vacsizni vinném el :) mondjuk meglepődnék ha a barátnőm engem vacsizni vinne :OOO o.O
2009. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy sütöttem neki tortát és mivel focizik focista marcipánt rá, náluk voltunk és amig elment este zuhanyozni körbetettem a szobáját gyertyával, kitettem szépen a tortát, mellé az ajándékot és egy üveg pezsgőt. Gyönyörű volt a sok gyertya, ahogy "világitott" a torta (22 szál volt rajta) és mellette az ajándék meg a pezsgő + 1 illatos gyertya is volt,igy nagyon jó illat keringett a szobába, ami fokozott mindent. Éjszakára pedig egy szexi hálóinge bújtam :) Hát volt sikerem;)
2009. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak!


Ez szupi ajándék. Ilyet én is szeretnék :) Javaslom a kérdezőnek is valami hasonlót.

2009. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Az én barátom most volt 26-án 20 éves, én sütöttem neki szív alakú narancsos csokitortát, azt szépen feldíszítettem meg írtam is rá. Aztán a fő-fő ajándéka valami az íjához volt, csak én nem értek hozzá, úgyhogy megbeszéltük, hogy adok neki pénzt és majd ő megveszi. Meg mellé még kis meglepiként vettem neki két üveg sört, mert tudom, hogy szereti, meg ilyen kis születésnapi kiskönyvecskét. Aztán mikor hazajött beraktam Stevie Wondertől a Happy Birthday című számot és átadtam mindezt neki. :) Aztán másnap pedig kaptam tőle meglepi-ajándékként egy gyönyörűszép orchideacsokrot a születésnapomra (mivel az enyém másnap volt)! :)
2009. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tyűűűű ez mind nagyon szép :) a torta az meglesz ;) de ajándék ötletetek tudtok mondani ami megmarad? gondoltam ezüst karláncra de az már van neki , ha van vmi ötletetek írjátok meg!
2009. márc. 2. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem egy emlkezetes kirucannas valahova ahol veled egy kicsit lazithat 1 pabzioba vagy attol fugg mien helyeket kedvel.Vagy a kedvenc egyutesere 2 dr. koncert jegy.De te tudod hogy o mire vagyik talan az egyik nagy almat probalnad teljesiteni, legyen az barmi.
2009. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egy tetoválást...na az örök életre szól :D

°°S°°

2009. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en szulinapomra a baratnomtol tenyleg olyan nagy ajandekot kaptam h eletem vegeig nem felejtem el a szulinapom napjan felhivott es kozolte velem h vege es az ejjel megcsalt. soha nem lehet elfelejteni azt a pillanatot
2009. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tetoválást utálja :S /utolsó hozzászólónak nagyon sajnálom ami veled történt ha ilyen a csaj akkor meg sem érdemelt téged :S szánalmas az ilyen....
2009. márc. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!