Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » örök magány, ez a sorsom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

örök magány, ez a sorsom? Próbáltam már fiúval, lánnyal, de egyik sem ment. Mindenki aljas, és fondorlatos.

Figyelt kérdés

miért nem találok egy odaadó, rendes fiút vagy lányt? Miért van mindig hogy mindenkiről kiderül hogy vagy seg*gfej, vagy alkoholista, vagy érdekember?:S sosem lesz senkim?


18/F


2011. okt. 12. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

tudod hogy van ez

forever alone

2011. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
ott van anyád xd
2011. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem rossz helyen keresgélsz ... :/
2011. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nyilván veled vannak a bajok, ha egyszer félbuzzancs vagy.


Normális embernek eszébe se jut a saját nemére "úgy" gondolni, sőt undorodik tőle.

Nem azt mondom, hogy erről te tehetsz, de ebből akkor is az következik, hogy nem vagy normális, vagyis olyan, mint a többség. Így aztán ők se olyannak látnak.


Az alkoholistákkal meg mi bajod? Legyél te is az, aztán könnyebb lesz elviselni :P

2011. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se de legalább búza nem vagyok 18/F
2011. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valaszd a kutyád
2011. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nekem se de legalább búza nem vagyok 18/F"

http://www.youtube.com/watch?v=XNvo3-aRwEc


Hál'istennek, hogy nem vagy az!

Azért mert valami nem megy elsőre nem kell egyből tényleges is sz0opni...

2011. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!