Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Jöhet később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Jöhet később a komoly érzelem?

Figyelt kérdés
szóval...1 hónapja vagyunk lassan együtt a barátommal, minden rendben van köztünk, kedves, aranyos, megértő és ami nekem mellékes bár számít nagyon helyes is. Egy baj van nem vagyok belé szerelmes még. Nem mondtam neki szóban és leírva sem, mert nem akarok neki hazudni és szavakkal sem dobálózom. Egyre jobban kötődöm hozzá. Jöhet később is az érzés? Csak rendes válaszokat légyszi! (boccs ha hibásan írok de telefonról vagyok.) ő 18 én 15l
2011. ápr. 13. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jöhet később is az érzés.
2011. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van :) Egyszerűen "nincs időm beleszeretni", mert nem találkozunk sokat :(

17/L

2011. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!