Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimnak mit írjak levélben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak mit írjak levélben?

Figyelt kérdés
szeretnék levelet írni a barátomnak,mármint nem gépen hanem levélben...de nem tudom mit írjak...tippek? :P
2011. ápr. 14. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az erzeseidet.
2011. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
más? :P
2011. ápr. 14. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell tudnod! Legyen egy kis fantáziád! Arról nem beszélve, hogy ez egy személyes levél, amit te írsz a kedvesednek, akkor nehogy már mi, idegenek mondjuk meg, mi kerüljön bele.

De ha már kérdezted, azt tanácsolom, írj arról, hogy mit érzel vele kapcsolatban...csak ne legyen túl nyálas.

Sok sikert.


ui: amúgy a sok olvasás fantázia és gondolatfejlesztő hatású és ezért jól jön az ilyen esetekben, szóval alkalmazd gyakran!


(de ezt nem szekálásból mondom)

2011. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát eleve milyen alaklomra akarsz írni?

Ha szerelmes levél akkor az érzéseidet és a gondolataidat amik róla szólnak.

2011. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Mi írjuk meg a te barátodnak a levelet? hát kérem, ez már kész cirkusz.

Nincs agyad esetleg? Nem tudsz gondolkodni? Nem érzel semmit?


Szedd össze magad inkább, mert ez elég nevetséges.

2011. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"más?" wtf???

Mégis miről akarsz írni? A Mari néni húsbárányáról?

Nem értem, hogy mit akarsz, mit tanácsoljunk neked? Szerintem ez egyértelmű, hogy miről szokás írni egy ilyen levélben...

14:41-es voltam

2011. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt,hogy kimondhatatlanul szerelmes vagy belé,és meghalnál érte ha kell!:)
2011. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
szádba ne köpjünk, aranyom, hogy legyen nyálad? :)
2011. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rég nem láttátok egymást, szinte földrészek választanak el egymástól, hiánya fáj a nap minden percében...Majd szórd meg a kedvenc parfümöddel és könnyeiddel.
2011. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen levelet? Évfordulóra,születésnapra vagy csak úgy?Neked kell tudni mit írj abba a levélbe,egyértelmű az érzéseid,a terveidet vele (már ha vannak)
2011. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!