Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy ösztönösen hazudok a pasimnak mert félek, hogy kiakad és elhagy?

Figyelt kérdés
A barátom reggelig fentvolt és nemaludta ki magát és igy történt,hogy mikor ott voltam nála elaludt én meg egy óra után meguntam és mondtam neki,hogy én megyek haza. Közben összefuttam a barátnőimmel és elmentem velük a parkba. Epp indultam haza mikor hiv a barátom,hogy hol vagyok és mondom megyek a boltba..itt voltam egy kicsit a parkba. Erre megkérdi,hogy nem is 8órára kellett hazamenned hanem 9-re ugye? Erre jövök én és bemondom neki,hogy de nyolcra kellett volna hogy hazaérjek,de majd megmondom nekik,hogy találkoztam a barátnőimmel. Csak úgy jött mint mindig amikor valami olyant csinálok ami neki nem tetszene és igy szépitem dolgokat..Utólag persze bűntudatom van emiatt. Mit csináljak most?
2011. aug. 14. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátom is ugyanezt csinálja velem :S de már szinte mindenben.. Már nagyon idegesítő és elegem van nem enyhén :/
2011. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aggódj bizony! Nekem két dolog van, amitől nem működik egy párkapcsolat, nem megbocsájtható bűn: természetesen a megcsalás és a hazugság.

Sokkal de szarabbul esne az, ha a barátnőm ahelyett, hogy azt mondaná, hogy ma nincs kedvem nálam aludnia, azt mondja, hogy lekéste a buszát...

2011. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mérlegelj, megéri-e vele maradni.
2011. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mérlegeltem..az utóbbi időben elég sokat gondolkodtam ezen. Van amikor arra jutok,hogy nem,neméri meg..de nemszakitok mert szeretem,mert annyira hiányozna.. :(
2011. aug. 14. 22:26
 5/9 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék az ellen,hogy ne hazudjak?
2011. aug. 14. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne reflexből cselekedj, állj meg és végy erőt magadon.
2011. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ösztön? Hazugság? Semmi összefüggés nincs köztük. A hazugság az ego világa.
2011. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vágd rá azonnal a választ. Számolj el háromig magadban, és csak utána válaszolj.
2011. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!