Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú megkérdezi? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megkérdezi? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóvaal, ha egy fiú megkérdezi, h "hány pasid volt már" és aztmondod még nem volt, akkor mit feltételez? és jobban örül neki? vagy ha aztmondod VOLT MÁR, de nem igazi szerelem volt, akkor mit gondol? xd
2011. ápr. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
kívánom ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2011. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Figyi... A mostani fiatalság 98%-a már 12 évesen szerelmes... Sőtt... Már 10 évesen. Egyértelmű hogy nem fog neked hinni. Igazat mondj mindig mindenkinek, mert a saját hazugságaidba fogsz belebonyolódni. Nem fogod tudni kinek mint mondták és a végén nagy beégés lesz!:)
2011. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt feltételezi, hogy nem volt még, és - magamból kiindulva legalábbis azt tudnám mondani, hogy - örül neki nagyon is.
2011. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én aztmondta neki vt, de téllegvt, de nem azt hívják szerelemnek ami az vt, meg nemvt semmi azzal az illetővel, és ezér kérdezem, mer megbántam h aztmondtam h volt, lehet azkellett vna h nem..
2011. ápr. 14. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, hogy az igazat mondd, ha szeret el fogja fogadni.

Én pl facebookról tudtam, hogy a barátomnak volt legalább egy korábbi kapcsolata, de amikor magától felhozta, és elmondta nagyon örültem (én nem kérdeztem volna rá, hagytam, hogy elmondja amikor neki jólesett)

Amúgy nekem nem volt előtte, és ezt közöltem is vele, mert irtófélénk voltam ezokból, és nem akartam, hogy azt higgye, hogy nem érdekel romantikusan. És basszus, még így is aszitte, hogy azért féltem a csóktól, meg jöttem zavarba, mert rossz emlékem van róla, vagy valami pasi nagyon rosszul bánt velem vagy ilyesmi, pedig csak azért aggódtam mert sose csókolóztam XD Én aszittem alap, hogyha nem volt pasid nem csókolóztál még, de nah XD

20/l

2011. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!