Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő ha valaki megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Silber kérdése:

Elítélendő ha valaki megkérdezi a párjától, "Miért vagy velem? "

Figyelt kérdés
Nem bántó hangnemben vagy gúnyosan, hanem komoly hangnemben. Ugyanis barátnőm teljesen kiakadt rajta, és legalább egy órán át vitatkoztunk utána. Véleményem szerint ez olyan alapvető kérdés hogy zsigerből, reflexszerűen kéne jönnie a válasznak. Ti hogy látjátok?
2011. aug. 26. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy reflexből kéne jönnie a válasznak, de az is igaz, hogy nem illik ilyet kérdezni. Te meg tudod mondani hogy pontosan miért vagy vele? Valószínűleg mert szereted. Ha ő megkérdezné ezt tőled, akkor te azt hihetnéd, hogy nem érzi azt, hogy te szereted. Ebből pedig vita lehet könnyedén. Érted?
2011. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor megmondom, milyen választ kaptam rá nagy nehezen: "mert kedvellek".
2011. aug. 26. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont teljesen jogos volt a kérdés. De tényleg hülyeség ilyet kérdezni, mert erre vagy közhelyesen válaszol az ember (mert szeretlek), vagy pedig iszonyat balhé lesz belőle...
2011. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmesélem a saját történetemet ezzel a kérdéssel kapcsolatban.

Még csak néhány hónapos volt a kapcsolatunk a barátommal. Nekem éppen semmi nem akart összejönni (nem kaptam meg az ösztöndíjat, stb). Egyik este kicsit kiborultam már. Akkor elkezdtünk beszélgetni, és biztatgatott. Kb. fél óra után megkérdeztem: Te miért vagy velem? A következő percben már tudtam, hogy nem kellett volna megkérdeznem, de szerencsére nem lett belőle baj. Elkezdett bókolni, majd visszakérdezett:)

Egyébként én nem akadnék ki, ha megkérdezné a barátom. Persze több év után már nem fogja, mert úgyis tudja:)

2011. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
ez egy tipikus hülye kérdés, már ne haragudj. egyszerűen nem lehet rá értelmes választ adni, csak valami sablonválaszt, mint amilyet az állásinterjús kérdésekre szoktak a népek. ettől függetlenül hisztis a barátnőd, ha ezen kiakadt, lesz még vele bajod :D kitartás!
2011. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
a "mert kedvellek" nem tuti, hogy jó válasz. sok embert kedvelünk, nem járunk minddel. ne tegyél fel keresztkérdéseket, nem vagy te ügyész :)
2011. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tőlem folyton ezt kérdezik, de nem merem megmondani az igazat. :)


Szerintem ez nem felháborító kérdés, de nem lehet megválaszolni!

2011. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!