Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdhetnek a helyzettel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnek a helyzettel? Korkulonbseg es problemak

Figyelt kérdés
Van egy nalam joval idosebb partnerem. (en 19n, o 38f) Nagyon birom a pasit, jol megertjuk egymastes fantasztikus vele a szex is, abszolut ismeri a testem es hihhetlenul jo vele minden, viszont megol es megfolyt a feltekenysegevel, meg mindenki ellenzi a kapcsolatunkat... en absz odavagyok erte, kicsit zavar a kora... de ennyi... van valakinek vmi tanacsa hogy mit kezdhetnek a helyzettel?
2009. márc. 2. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megszoksz vagy megszöksz?

Miért érdekel mások véleménye? Nálunk sem jobb a helyzet, másfél év különbség van köztünk (én 17 lány vagyok, ő meg 15...).Jah és a szüleim szó szerint utálják őt. Szóval ti döntsétek el, hogy most mi is legyen. Ne hallgass másokra, ha neked ez így jó, akk meg mi itt a gond?

2009. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
az én pasim 16 lesz én meg vok 23:))) hú le lehet pontozni....több hónapja együtt vagyunk és érzem h szeret.Minden percét velem tölti és bizonyít.Szüleivel tök jóban vok és nem érdekel hogy ki mit beszél ha 1x köztünk megvan az egyetértés
2009. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is sokáig kűzdtem ezzel a problémával,iszonyatosan féltékeny barátom van.Mindig tudni akarta mikor kivel vagyok mit csinálok,fontos tudnod,hogy miért is olyan féltékeny.Az én barátom azért volt mert megcsalták meg ö alapból ilyen típus is.Ezért úgy éreztem hogy odafigyelek rá mégjobban és többször bizonyítom hogy megbízhat bennem:) Bár bevallom nem volt könnyű dió de most vagyunk 1,5évesek és már minimális a féltékenysége:)Bár egy picike féltékenység mindig is kell:)
2009. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nálatok is hasonló a helyzet:D

Bár abból a szempontból jobb, hogy a te szüleid nem utálják a srácot. Vagy igen?

2009. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
valahol megertheto a feltekenysege,ami abbol arad h nincs eleg onbizalma.te meg fiatal 19eves vagy szerintem attol fel,hogy barmikor lecsereled egy naladhoz korban jobban illo pasihoz.magyarazd meg neki h neked o kell,vagyis probald bebizonyitani...ahogy irtak meg nehez lesz,viszont ha akarod sikerul;) nem keszultok hazassagra?:D milyen terveitek vannak?
2009. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!