Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gáz, ha 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha 14 éves lány létemre még nem csókolóztam senkivel, sőt még pasim sem volt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány ilyen kérdés lesz még??? 14 évesen az se ciki, ha Legozol és rózsaszínű a szobád. Gyere vissza 4 év múlva és akkor kérdezz ilyeneket
2011. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha a kérdést hülyeségnek érzed, nem kell rá válaszolnod! Ennyi!:)
2011. ápr. 15. 14:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hülyeségnek érzem, de naponta 5-6 14 éves teszi fel ezt a kérdést.
2011. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de tod ha egy ien kérdés nem érdekel, vagy olvasgass tovább, vagy ha már egyszer rákattintottál, akkor értelmes válast adj, hisz arra vagyok kíváncsi. köszi:)
2011. ápr. 15. 16:58
 15/15 anonim ***** válasza:
nyugiiiiiiiii :)) velem is detto ez a helyzet.. lehetett volna egy csomó barátom, de minek jönnék össze olyan valakivel akit nem szeretek igazán? :) szóval jelenleg élvezem az életem, és leszarom, mások mit gondolnak :))
2011. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!