Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van összefüggés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van összefüggés a kettő közt?

Figyelt kérdés

Suliban egy lány állandóan ilyen szerelmes idézeteket írt ki, és néha változtatta, volt, úgy hogy naponta, szerintem amilyen kedve volt.

Aztán ez a lány azt mondta egyszer nekem, hogy "szerelmes belém", először komolyan azt gondoltam, hogy szívat.

De nem mentem oda hozzá, mert régebben elég sok lány szórakozott így velem, és nem akartam megint "csalódni".

Így nem mentem oda, utána 1 hónapig hébe-hóba írt még ki valamit, aztán valami ilyesmit írt ki, hogy "az a baj a tündérmesékkel, hogy a lányoknak csalódást okoznak".

Mostanában, meg nem ír ki semmit, ez jó fél éve volt.

Ez a kettő összefügg? Komolyan gondolta?


16F


2011. ápr. 14. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
valószinüleg tetszettél neki nagyon és beléd volt zúgva.neked teccik a csaj?
2011. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát öreg, ezt elb@sztad...
2011. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ezt el...
2011. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én meg komolyan azt hittem végig szórakozott velem..
2011. ápr. 14. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ha tetszik a csaj beszélj vele ha elb@sztad 1szer akkor ne b@szd el még egyszer.első vok.
2011. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem mondtam neki semmit, még a szemébe se néztem..
2011. ápr. 14. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor még lehet esélyed ha nem reagáltál rá...
2011. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nah akkor kezdeményezz nálla.vesziteni valód nincs
2011. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a lány beléd volt zúgva és te ezt heccnek vetted...sztem ha még így félév után is szeret és neked is tetszik akkor ezt el kéne neki magyarázni hogy te azt hitted csak vicces és hogy már megjártad ezzel. ha tényleg szeret és elmondod neki ezt...akkor lehet belőle vmi.
2011. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!