Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a kettő között összefüggés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a kettő között összefüggés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Barátommal majdnem egy éve járunk, nagyon szeretjük egymást, és ő is, meg én is nagyon kívántuk a szexet. Na, tegnap este megtörtént a dolog. Életem egyik legszebb éjszakája volt egyébként, összesen egy baj van. Akkor még nem jött meg a menstruációm. Már voltam orvosnál, meg minden, alaposan kivizsgáltak kb. fél éve, de semmi. Viszont ma nagyon úgy tűnt, hogy megvan. Ugyanúgy görcsöltem, meg minden. Reggel barna folyásom volt, délutánra rendes vér jött ki. Lehet köze a szüzesség elvesztéséhez? Rendesen védekeztünk óvszerrel. Szerintem biztos nem az szűzhártya kiszakadásával keletkezett vér az, mert az hamar elállt. Kérem, csak érteles válaszokat írjatok. Köszönöm. :)
2010. ápr. 26. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat akart lenni..
2010. ápr. 26. 19:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogalmazás 1-es,ülj le!
2010. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! ez nekem is most aktuális... menstruáció volt? most már rendszeres? köszi!
2010. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!