Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van összefüggés a kettő között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Szval 2 hónapja nyertünk 25 milliót(sorsjeggyel) és akkor eldöntöttem h van pénzünk akkor járjak menő cuccokba,erre neki kezdtem sportolni,heti 3x úszás 1 óra,3x kosár 1 óra,7x futás fél óra.Lefogytam 6 hét alatt 10 kilót,szélesebb lett a vállam,most már meg vettük a menő cuccokat(converse,supra cipő,menő rikító ruhák,csőgatya,zselézett haj)suliban alig hittek a többiek a szemüknek h hogy nézek ki(2 hete 65 kg-t tartom,178cm vagyok)mindenki szerint sokkal jobban néztem így ki,csajok szerint is,már 3 csaj is mondta h tetszek neki,meg h nem akarok-e járni vele...az egyikkel össze is jöttem...TÉNYLEG ENNYIT SZÁMÍT A KÜLSŐ ÉS A PÉNZ???(converse cip-15000,supra cipő-20-30000,pólók-5-6000,csőgatya-5-6000)Mondjuk tényleg a fogyás miatt most már imádom magamat nézegetni is...A csajok ezek szerint csak az új külső miatt szerettek belém?
2011. máj. 4. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a sportos testedbe.
2011. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sztem nem változtál Te akkorát, max inkább a pénztárcád..
2011. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fake-gyanús....
2011. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kingaa1 ***** válasza:
hát... ezt te tényleg nem vetted eddig észre?
2011. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Elég sokat számít igen....


De NEM a márka a lényeg!


Hanem , hogy normálisan igényesen legyél felöltözve, és háát most a zsírból izom lett szélesebb vállak, azaz fiúsodtál!

2011. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Így van. Az emberek nem kíváncsiak addig, rád amíg külsőd

nincs rendben sőt szinte nem is akarnak megismerni de mihelyt rendbe van a külsőd már sokkal nyitottabbak feléd.

2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szamóca. ***** válasza:

nem csak gyanús, ez fake.:D

de egyébként a stílus soakt számít, talán az egyik elgtöbbet.. azt állítják hogy a pénz is, de ez olyan klisé. nem a pénz ott a lényeg szerintem. a stílus inkább - és nem, nem kell gazdagnak lenni hozzá. nem csak a converse nézhet ki jól.

2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát a Te esetedben úgytűnik igen! Engem szakadtan jobban bírtak a csajok,most hijába lettem divatosabb,sokat iszom és így nem vagyok jó
2011. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért olyanok nyernek 25 milliót, akik ilyen ökörségre költik? (gondolok ez alatt a márkás ruhákra)
2011. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja h nyertünk egy "kis" pénzt.Eddig is rendesen öltöztem,meg minden,csak ilyen márkátlan ruhákba.lehet h a sportos test miatt...
2011. máj. 4. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!