Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen a dolog? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, már hónapok óta.. de van barátnője.. és én nem szeretnék kavarni köztünk.. de olyanokat mondott haveromnak, hogy rossz a kapcsolatuk.. próbálom elfelejteni.. de úgy nem igen megy, hogy ha együtt bulizunk (egy társaság :S) és folyton engem néz ha mással táncolok, engem figyel, hozzám ér amikor kb van lehetősége. 1hónapja pl marha ideges lett, mikor két másik sráccal táncoltam, elküldte a "bús"ba őket.. nem értem mért csinálja ezt?! ha van barátnője :S
2011. ápr. 15. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne keverj be. Várd meg míg szakítanak és szabad utat kapsz. Akkor meg csapj le rá, nehogy elhalásszák előled! :)
2011. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg együtt van a barátnőjével semmi esetre se avatkozz bele a kapcsolatukba, mert ha ki is alakulna valami belőle, nem hinném, hogy hosszú távon működne, mivel elképzelhető, hogy csak vigasznak kellenél neki. Ezért azt gondolom, hogy rögtön sem kellene lecsapj rá mihelyt szabad, mert lehet, hogy kihasználna és aztán otthagyna.

Azt gondolom a legokosabb az lenne, ha megfigyelnéd hogyan alakulnak köztük a dolgok, és ha eltelt egy kis idő és még mindig együtt vannak, akkor hagy inkább és keress mást, nyisd ki a szemed, nézz körül, mert biztos vagyok benne, hogy olyannak tetszesz akire nem is számítottál volna, (vannak ilyen kapcsolatok ahol vannak a problémák, de a szerelem mégis összetartja a feleket).

Az ember hajlamos beképzelni magának olyan dolgokat amik nem feltétlenül igazak, így lehet, hogy nem azért csinálta amiket csinált mert téged akar, hanem puszta nők iránti tiszteletből.

17/L

2011. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!